lekarz Dagmara Szymkowicz-Kudełko

Neurochirurg

Zdecydowanie polecam ,Panią doktor Dagmarę .Wspaniały lekarz , dwa razy p. Dagmara operował mojego syna . Za każdym razem kiedy jesteśmy CZD jestem zadowolona że Pani Doktor Dagmara jest naszym lekarzem prowadzącym .Wspaniały wielki człowiek

Dr. Dagmara to niesamowity lekarz. Uratowała zycie również naszej córeczce,usuwajac jej guza mózgu. Niezwykle ciepla osoba,bardzo dobry neurochirurg,niesamowicie cierpliwa i zawsze usmiechnieta. Wszystko dokladnie tlumaczy i odp na kazde pytanie. Widac ze ma niesamowita wiedze i doswiadczenie. Dziekuje pani dr z całego serca. Jest pani aniołem.

Spotkałam panią dr podczas pobytu w czd. Ta osoba dała mi nadzieje że może być dobrze. Wszystko dokladnie tłumaczy, ma czas na rozmowe. Takich lekarzy nam trzeba.

Pani doktor we wrześniu 2012 r. operowała naszego syna(usunięcie naczyniaka jamistego). To wspaniały lekarz, cudowny człowiek, tytan pracy. Rzeczywiście, przywraca NADZIEJĘ na powrót dziecka do zdrowia, do normalnego życia. Wspomnienie pobytu naszego syna na neurochirurgii cały czas nasuwa nam pytania: czy widzieliśmy świadectwa mistrzostwa lekarzy tam pracujących, czy tam każdego dnia zdarzają się CUDA. Pewnie jedno i drugie. Obyśmy na swej drodze spotykali tylko takich lekarzy. Wyrazy najgłębszego szacunku - wdzięczni rodzice B.T.

Pani doktor jest wyjątkowo cierpliwa i mimo wielu pacjentów zawsze ma czas dla zaniepokojonych rodziców ,tłumaczyła nam dokładnie po kilka razy wszystkie nasze pytania. Jest niezwykle miła i serdeczna ,dziękujemy,rodzice mdlejącej pacjentki

Pani doktor jest wspaniałym neurochirurgiem. Przywróciła zdrowie i nadzieję wielu dzieciom. Do tego miłym i skromnym człowiekiem jakich mało. Nie ma czasu na długie rozmowy, bo czas spędza przy operacjach,lub konsultując wyniki z RM ale zawsze ma ciepłe słowo dla rodziców.Polecamy kontakty z pania doktor.

zdecydowanie polecam. Pani Doktor jest kompetentną i miłą osobą.

zdecydowanie polecam. Pani Doktor jest kompetentną i miłą osobą.

jedyny lekarz z Kliniki Neurochirurgii CZD, który potrafi komunikować się z pacjentami

Potrafi wszystko wytłumaczyć i ma czas dla pacjenta. Bardzo ją cenię.

Potrafi wszystko wytłumaczyć i ma czas dla pacjenta. Bardzo ją cenię.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Warszawa"?

Wojskowy Instytut Medyczny
Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3
Lekmed
Świetlików 3
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Centrum Rehabilitacji SORNO
Grodzisk Mazowiecki