lekarz Danuta Pruchnicka

Okulista

WITAM JESTEM Z CZECHOWIC DZIEDZIC A U PANI DR LECZĘ SIĘ OD 26 LAT CZYLI OD SAMEGO POCZĄTKU JEJ KARIERY ZAWODOWEJ. PAMIĘTAM JĄ JAKO MŁODZIUTKĄ PANIĄ DOKTOR, KTÓRA JUŻ WTEDY MIAŁA ODPOWIEDNIE PODEJŚCIE DO PACJENTA. DO PANI DR TRAFIŁAM W WIEKU NIESPEŁNA 7 LAT DZISIAJ MAM 32 I NADAL UWAŻAM, ŻE JEST NAJLEPSZYM SPECJALISTOM OD OCZU. PAMIĘTAM DOSKONALE PIERWSZY GABINET. POCZEKALNIA DŁUGA Z CIEMNEJ BOAZERII I OGROMNE PODWÓJNE DRZWI DO GABINETU. A SAM GABINET JASNY PRZESTRONNY Z WNĘKĄ ZE SPRZĘTEM OKULISTYCZNYM, JAK NA TAMTE CZASY BARDZO WYSOKIEJ JAKOŚCI. A BIURKO OGROMNE POSTAWIONE POD OKNEM I PANI DANUTA UŚMIECHNIĘTA ZE SWOIM MIŁYM I CIEPŁYM GŁOSEM :) TAKIE MAM WSPOMNIENIA Z DZIECIŃSTWA. A TERAZ JADĘ PO RAZ 4 DO NOWEGO GABINETU NA UL KORFANTEGO 30. CHCIAŁAM JESZCZE DODAĆ, ŻE NIGDY NIE BYŁAM U INNEGO OKULISTY I NIE PÓJDĘ. DOPÓKI PANI DOKTOR BĘDZIE PRZYJMOWAĆ TAK DŁUGO JA I MOJA RODZINA BĘDZIEMY DO NIEJ JEŹDZIĆ. POZDRAWIAM JOANNA :)

Trafiłem do p.dr przypadkowo, z powodu nagłego ataku bólu podczas wyjazdu za granicę. Niestety diagnoza była dla mnie bardzo zła - ale wcześniej nie wykrył u mnie tego schorzenia nikt, mimo że byłem pod ciągłą opieką renomowanej prywatnej lecznicy w ośrodku akademickim! Ale za tą "hiobową wieść" jestem p. dr ogromnie wdzięczny, bo być może dzięki Jej diagnozie nadal żyję! Tym bardziej, że przekazała mi tę informację ogromnie kulturalnie, trochę mi łagodząc szok, ale - to dla mnie ważne - nie za bardzo, tak żebym to właściwie odebrał i nie lekceważył sprawy. Pełny profesjonalizm i znajomość psychologii na najwyższym poziomie. Do tego od razu kilka telefonów, w wyniku których jestem prowadzony przez skutecznych specjalistóe tam gdzie mieszkam. I na marginesie - przesympatyczna i piękna kobieta. Z mojej pozycji i wdzięczności powiedzieć że polecam to za mało. Dziękuję p. dr!

Mam 27 lat i od "urodzenia" mama jeździła ze mną do Pani dr. Pamiętam czasy gdy przyjmowała w swoim mieszkaniu :-) Mam poważną wadę wrodzoną i Pani dr odpowiednio mnie prowadzi. Jest to wyjątkowy fachowiec w swojej dziedzinie, Pani dr często orzekała w różnych komisjach. Polecam z czystym sumieniem.

Byłam niedawno na wizycie i jestem pod wielkim wrażeniem - rzec jasna, pozytywnym. Pani doktor szybko, sprawnie i - co najważniejsze - skutecznie zbadała wzrok, dobrała soczewki i wszystko wytłumaczyła. Oprócz tego, pani doktor jest bardzo uprzejma i delikatna. Polecam z czystym sumieniem zarówno samą lekarkę, jak i cały gabinet ;)

Jestem pacjentem Pani Doktor od wielu lat. Zawsze miła i uprzejma. Niezwykle kompetentna. Kiedyś stwierdziła u mnie wadę wzroku, której kilku lekarzy wcześniej nie ujawniło. Godna polecenia pod każdym względem.

Zdecydowanie polecam !! Korzystamy z pomocy Pani Danusi już od kilku lat i możemy odnotowac znaczną poprawę wzroku poza tym bardzo miła i sympatyczna Pani - Zuzia i mama

Bylam wczoraj u Dr Pruchnickiej po dobranie soczewek i w krotka chwile dobrala mi odpowiednie oraz niezawodnie okreslila moja wade wzroku, z czym niestety miala problem inna Cieszynska Pani okulistka. Dr Pruchnicka pomogla mi takze kiedys z zapaleniem spojowek i szybko wyleczyla. Polecam.

BARDZO MILA,CIERPLIWA I KOMPETENTNA LEKARKA. Gdyby nie ona, to pewnie stracilabym wzrok. 3 lata temu zachorowalam na adenowirusa, leczylam sie u innego lekarza i tylko sie pogarszalo. Dopiero ona postawila mi trafna diagnoze i wytlumaczyla wszystko. Lecze sie dalej, bo moj przypadek byl mocno zaawansowany chorobowo, ale jest coraz lepiej. W czasie weekendu majowego nie bylo problemem przyjsc do pracy i mi pomoc. Dziekuje Pani doktor za uratowanie mi wzroku, wszyscy lekarze powinni brac z niej przyklad.

Szczególna sytuacja, byłem przejazdem z bólem oka, wyjątkowo kompetentna i miła osoba Bardzo polecam wizytę

Bardzo polecam wizytę

Wspanialy lekarz, absolutny profesjonalista i wielk kultura. To typ lekarza z prawdziwego powolania ,nienastawionego wylacznie na kwestie finansowe. Cala moja rodzina korzysta z jej pomocy i rzetelnej wiedzy. DZIEKUJEMY PANI DOKTOR !

Wciąż poszukujesz "Okulista Cieszyn"?

MAVIT
Katowice