lekarz Elżbieta Glapska

2,1
2,4
2,1

Od 30 lat znam p.Glapską,początkowo chodziłam do Niej z synem,teraz oboje jak zajdzie taka potrzeba.Ostatnio syn uszkodził sobie poważnie oko,pani Glapska pomogła.Mnie na starość ma pod stałą troskliwą opieką.Jestem Jej za to wdzięczna. Mam nadzieję ,że nadal tak będzie.Oczekuję na operację drugiego oka,mam już skierowanie do kliniki od p.dr.Zyczę Jej zdrowia.

Odradzam! Parę lat temu byłam u pani doktor na badaniu. W związku z tym że byłam dość młoda po zbadaniu wzroku pani powiedziała iż ,,wszystko jest w porządku a ja kłamie, ponieważ okulary zaczęły być modne a ja chce je wysępić". Dopiero po 2 latach poszłam do innego okulisty okazało się, że mam astygmatyzm, (po -1.5 na lewym i prawym oku). Gdyby pani dr była kompetentną osobą to w tej chwili miałabym dużo lepszy wzrok. NIE POLECAM!

Problem - gradówka na oku, zero zainteresowania pacjentem, nie odpowiadała na pytania, tylko sama pytała: "Ale co ja mam pani zrobić?" Dosłownie "wyżebrane" skierowanie. Nie zbadała oka. Kultury też nie ma. Jednym słowem - żenujące. NIE POLECAM TEGO LEKARZA Na dodatek ona jest rzecznikiem praw pacjenta - ABSURD

Na dodatek ona jest rzecznikiem praw pacjenta - ABSURD

Kilka lat temu P. doktor zapisała mi okulary: lewe oko szkło 0.0, prawe 0.25... Po wizycie u innego okulisty otrzymałem szkła: na lewe oko 1.0, prawe- 0.50... Wszystko na temat!

Nie polecam nikomu!!! Byłam u niej kilka razy i nie mam o niej dobrego zdania.

Nie polecam nikomu!!! Byłam u niej kilka razy i nie mam o niej dobrego zdania.

powiem tak leczę sie u pani dr i dzięki niej mialam zrobione kompleksowe badania polecam panią dr

Ta osoba jest bardzo nie kompetentna. Kilkanaście lat temu dała mi zalecenia odwrotne do mojej wady wzroku... Co okazało się dopiero po roku przy następnej wizycie. Przez nią mam dziś wadę -5.

Swietne wyniki leczenia.Postawa budząca zaufanie,cierpliwa .Cała moja rodzina od lat jest Pani wdzięcznymi pacjentami.Leczę się w Przychodni więc, nie znam kosztu prywatnej wizyty.Lekarz tej miary jest w Słupcy na wagę złota. Ewa 518076502