Elżbieta Radziszewska

Jestem pod wrażeniem wizyty. Kompleksowe badanie, pełen profesjonalizm. Wszystko wytłumaczone z dużą cierpliwością.

Profesjonalne badanie , specjalistyczny sprzęt. Okulary wykonane w krótkim terminie. Duży wybór soczewek i opraw okularowych.

NIE POLECAM ,PANI DOKTOR NIE POZNAŁA SIĘ NA MOJEJ CHOROBIE (ZAĆMA)LECZYŁA MNIE KROPELKAMI I ROZKŁADAŁA RĘCE MÓWIĄC ŻE JESTEM CIĘŻKI PRZYPADEK.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Nie polecam. Niestety Pani doktor nie poznała się w moim przypadku. Zostałem leczony na chorobę której nie miałem! Badania robione w bardzo szybkim tempie (BYLE JAK!!!) W gabinecie byłem może z 5 minut. Pani najwyraźniej chciała się mnie jak najszybciej pozbyć,zero konkretnego wywiadu z pacjentem.Pieniądz wyrzucony w błoto. A dyplomy na ścianie to nie wszystko!

Dwa lata temu kupiłem swoją ostatnią parę okularów u Pani Radziszewskiej. Badanie trwało 15 minut, mój wzrok "cudownie" się poprawił... Niestety rok temu doradziłem swojej dziewczynie aby zakupiła tam swoje okulary. Nosząc je zaczęła się skarżyć na bóle głowy więc po miesiącu użytkowania trafiły do szuflady (360 zł). Jako, że wada nie była duża to okulary nie były jej zbytnio potrzebne. Parę dni temu postanowiła sobie kupić nowe oprawki w największej sieciówce w Polsce. U Pani badanie trwało 10 minut, a tu 40(!), okazało się, że dziewczyna ma astygmatyzm. Okulary nosi już od tygodnia i bólu głowy nie widać. Podejrzewam, że miała źle dobrane szkła. Daję dwie gwiazdki tylko dlatego, że ze swoich pierwszych oprawek byłem zadowolony.

Byłem ostatnio na wizycie. Gabinet świetnie wyposażony, mają nowe sprzęty, taki do wczesnego wykrywania jaskry. Jeśli chodzi o okulary, to owszem miałem zaproponowane, ale decyzja należała do mnie, także nie widzę problemu. POLECAM!

Byłem z moim synem i powracam na badania kontrolne, polecam Panią Radziszewską jako na prawdę kompetentnego lekarza! Okulary kupowane w salonie wcale nie muszą być takie drogie jak piszą inni ja wybrałem dla syna tańsze i spisują się jak na razie dobrze!

Byłam tam raz z 2-letnim dzieckiem.pani doktór zupełnie nie wiedziała,jak obejrzeć oko dziecku,bo "było za małe".Chyba została tylko narkoza.A swoją drogą-jak lekarz może zmusić do kupna oprawek u syna,czy kogoś innego?

Jest ciepłą osobą i poświęca dużo czasu swoim pacjentą

Jest ciepłą osobą i poświęca dużo czasu swoim pacjentą

Witam,jeżeli chodzi o dr Radziszewską i jej profesjonalizm to nie mam nic do zarzucenia.Jedyne co mnie zraziło w tym gabinecie,co powoduje że już tam nie pójdę to fakt iż narzuca się tam obowiązek kupna oprawek do zapisanych przez panią Elżbietę szkieł.Duga sprawa ze chlopak ktory staral mi sie pomóc dobrac oprawki jest całkowitym ignorantem i raczej nie ma o tym pojecia,ale czytajac wczesniejsza opinie już wiem czemu tam pracuje....pozdrawiam