Elżbieta Radziszewska-Kotlewska

3,6
3,5
3,9
3,1

Dwa lata temu kupiłem swoją ostatnią parę okularów u Pani Radziszewskiej. Badanie trwało 15 minut, mój wzrok "cudownie" się poprawił... Niestety rok temu doradziłem swojej dziewczynie aby zakupiła tam swoje okulary. Nosząc je zaczęła się skarżyć na bóle głowy więc po miesiącu użytkowania trafiły do szuflady (360 zł). Jako, że wada nie była duża to okulary nie były jej zbytnio potrzebne. Parę dni temu postanowiła sobie kupić nowe oprawki w największej sieciówce w Polsce. U Pani badanie trwało 10 minut, a tu 40(!), okazało się, że dziewczyna ma astygmatyzm. Okulary nosi już od tygodnia i bólu głowy nie widać. Podejrzewam, że miała źle dobrane szkła. Daję dwie gwiazdki tylko dlatego, że ze swoich pierwszych oprawek byłem zadowolony.

Nie polecam. Niestety Pani doktor nie poznała się w moim przypadku. Zostałem leczony na chorobę której nie miałem! Badania robione w bardzo szybkim tempie (BYLE JAK!!!) W gabinecie byłem może z 5 minut. Pani najwyraźniej chciała się mnie jak najszybciej pozbyć,zero konkretnego wywiadu z pacjentem.Pieniądz wyrzucony w błoto. A dyplomy na ścianie to nie wszystko!

NIE POLECAM ,PANI DOKTOR NIE POZNAŁA SIĘ NA MOJEJ CHOROBIE (ZAĆMA)LECZYŁA MNIE KROPELKAMI I ROZKŁADAŁA RĘCE MÓWIĄC ŻE JESTEM CIĘŻKI PRZYPADEK.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Byłem ostatnio na wizycie. Gabinet świetnie wyposażony, mają nowe sprzęty, taki do wczesnego wykrywania jaskry. Jeśli chodzi o okulary, to owszem miałem zaproponowane, ale decyzja należała do mnie, także nie widzę problemu. POLECAM!

Byłem z moim synem i powracam na badania kontrolne, polecam Panią Radziszewską jako na prawdę kompetentnego lekarza! Okulary kupowane w salonie wcale nie muszą być takie drogie jak piszą inni ja wybrałem dla syna tańsze i spisują się jak na razie dobrze!

Witam,jeżeli chodzi o dr Radziszewską i jej profesjonalizm to nie mam nic do zarzucenia.Jedyne co mnie zraziło w tym gabinecie,co powoduje że już tam nie pójdę to fakt iż narzuca się tam obowiązek kupna oprawek do zapisanych przez panią Elżbietę szkieł.Duga sprawa ze chlopak ktory staral mi sie pomóc dobrac oprawki jest całkowitym ignorantem i raczej nie ma o tym pojecia,ale czytajac wczesniejsza opinie już wiem czemu tam pracuje....pozdrawiam

Bardzo miła obsługa a na dodatek zostałem przyjęty bez kolejki. Może wynikało to z tego, że moje oko było w bardzo poważnym stanie a może po prostu któryś z pacjentów się nie stawił. Tego do końca nie wiem. Wiem jednak, że ta wizyta mi bardzo pomogła bo jak się okazało uszkodziłem sobie rogówkę. Dziś idę jeszcze raz by się dowiedzieć jak tam moje oko.

Po przepisaniu przez p. Radziszewską okularów, praktycznie nie miałam wyboru i musiałam je zakupić u niej w salonie. Porównując ceny, przepłaciłam, a co gorsza , mimo sporego czasu nie mogłam się do nich przyzwyczaić. Odwiedziłam więc jeszcze 2 lekarzy prywatnie i oboje byli zdania, że okularu są źle dobrane. Gabinet i salon może nowoczesne, ale co z tego... Nie polecam

Jest ciepłą osobą i poświęca dużo czasu swoim pacjentą

Jest ciepłą osobą i poświęca dużo czasu swoim pacjentą

szok w gabinecie bardzo miła bo przepisuje okulary a potem za rękę wyprowadza na sklep gdzie jej niesympatyczny jakiś taki dziwny syn naciąga klienta na drogie okulary uważajcie na tą rodzinę i po badaniu najlepiej nogi za pas jak nie chcecie zostawić u nich całej swojej wypłaty!!!