lek. dent. Elżbieta Wendlandt

Chirurg stomatolog

Użytkownik zarejestrowany

11.03.2024

0,0

Opinia została ukryta do czasu wyjaśnienia

Wspaniała Pani doktor Jako jedyna w wolny dzień oddzwoniła i przyjęła córkę z bólem Przemiła a co najważniejsze super stomatolog Córka zadowolona ( a niezła panikara jest 😉) No i ból minął po wizycie Polecam polecam polecam i bardzo dziękuje także w imieniu Wiktorii

Wspaniała Pani doktor
Jako jedyna w wolny dzień oddzwoniła i przyjęła córkę z bólem
Przemiła a co najważniejsze super stomatolog
Córka zadowolona ( a niezła panikara jest 😉)
No i ból minął po wizycie
Polecam polecam polecam i bardzo dziękuje także w imieniu Wiktorii

Co powiedzieć ząb bolał nieprzyjemnie , ósemka, tabletek dużo biorę, zadzwoniłem, umówiłem wizytę, pani posłuchała, zobaczyła, dała znieczulenie słabe bo mocnego nie mogłem dostać, kazała otworzyć usta i było po zębie. Poczułem ukłucie i tyle. Profesjonalna, doświadczenie,.....

Pani doktor jest profesjonalna i doświadczona, a przy tym empatyczna i miła. Przejmuje się pacjentem, tak że czułam się zaopiekowana. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Polecam jej gabinet. :)

Podczas gdy większość stomatologów oferuje się w momencie nagłego bólu w sobotę nie idzie się nigdzie dodzwonić albo w weekend jest zamknięte, Pani Elżbieta poświęca swój czas i przyjeżdża do gabinetu przyjąć pacjentkę z bólem zęba. Pacjentka nie była u stomatologa ze 20 lat przez swój paniczny lęk. Nagle 33 letnia pacjentka zamienia się w duże dziecko i marzy żeby już wyleczyć ząb. Dziękuję pani Eli za cierpliwość do mnie i poświęcenie nie wiem co bym dziś zrobiła gdyby nie Pani.

Pani Ela jest nie tylko świetnym dentystą ale również bardzo sympatyczną i serdeczną osobą :) Dzięki niej nie boje się już chodzenia do dentysty :) bardzo serdecznie polecam wszystkim :)