lekarz Eugenia Dąbrowska

Okulista

2,3

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Cierpliwa podczas badania i budzi duże zaufanie. Pomogła mi już kilka razy z przeróżnymi problemami. Bardzo polecam.

Leczyła moją mamę przez ponad pół roku - przepisywała krople do oczu, które były zupełnie niepotrzebne ponieważ nie potrafiła prawidłowo odczytać badania OCT przez co postawiła nieprawidłową diagnozę. Zła diagnoza i nieprawidłowe leczenie mogą przyczynić się do utraty wzroku u mojej mamy. Bardzo nieprzyjemna w obejściu, krzyczy na pacjentów. Zero kompetencji, aż ciśnie się na usta słowo "konował". Proponuję omijać przedmiotowego lekarza szerokim łukiem, zdecydowanie nie jest to lekarz godny polecenia. Nie zasługuje w moim odczuciu na żadną gwiazdkę. Czuję niesmak do pani Eugenii Dąbrowskiej.

podejście do pacjenta jak do osoby zarażonej ebolą ;-( musiałam usiąść na drugim końcu gabinetu! ponieważ kichnęłam !!!! a jaki do tego był komentarz (nie nadaje się do cytowania)