Także "leczę" trądzik i maści robione czy inne medykamenty ktore Pani doktor mi przepisuje bardzo pomagają. Nalezy zwrócić jednak uwage - to do osob nastawionych negatywnie - że tradziku nie da sie uleczyc a tylko zalagodzic stan.Osobiscie korzystam z usług dermatologa i kosmetyczki i widze pozytywne efekty. Nalezy pamietac takze o odpowiedniej diecie bo zadne leki czy zabiegi nie pomoga jesli "zanieczyszczamy" organizm od wewnatrz. Polecam uslugi Pani doktor:)

Świetny lekarz, budzi sympatię. Uspokoiła mnie i pomogła. Polecam.

Świetny lekarz, budzi sympatię. Uspokoiła mnie i pomogła. Polecam.

Leczę trądzik od ok. 2 lat.. nie widać efektów..a maści , tabletek naprawde już miałam mnóstwo..wydane wiele pieniędzy co nie przyniosło efektów..

Chodziłam do tej Pani doktor prywatnie i naprawde jest godna polecenia. Mam strasznie tradzikowa cere i uległa wielkiej poprawie . Niestety leczyc na skóre trzeba sie cały czas wiec jak przestałam chodzic problem wrócił. Ale efekt utrzymywał sie przez poł roku:D

Leczyłam trądzik u niej długo, non stop dostawałam maści robione i "spirytusiki" zadnych efektów..szkoda kasy i czasu.

wspaniala pani doktor jest grnialna pomocna zaradna polecam ja:)

wspaniala pani doktor jest grnialna pomocna zaradna polecam ja:)

Zdecydowanie jeden z lepszych lekarzy i co dziwne to opinia po wizytach za fundusz zdrowia. Polecam, byłam u tej Pani z kilkoma problemami i zawsze coś poradziła. Zdecydowanie na 5.

Fachowość, kompetencja, uprzejmość i profesjonale podejście do pacjenta (co niezwykle rzadkie w żywieckich placówkach). Uśmiech, miła rozmowa i zaufanie. POLECAM!

Świetny lekarz, kobieta zna się na rzeczy. Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby mi nie pomogła. POLECAM

Lekarka jest sympatyczna a pozatym jest swietna w swojej dziedzinie

Lekarka jest sympatyczna a pozatym jest swietna w swojej dziedzinie

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Żywiec"?

Szpital Powiatowy
Sienkiewicza 52