Ginekolog Położnik Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Polecam Panią Doktor. Super lekarz. Rewelacyjne podejście do pacjentki. Delikatna. Wyrozumiała. Spokojna. Młoda. Bez oporów jej mówie, co czuje, co mi dolega. Na każdej wizycie mam USG i średnio, co drugą wizyte wziernikowanie. Cyto, co 2 lata.

Opinia dodana przez: Mariola

Przychodnia Beskidzkie Centrum Medyczne
ulica Dąbrowskiego 3/1
43-300 Bielsko-Biała

Jeśli ktoś myśli, że prawdziwych lekarzy z powołania już nie ma, to jest w błędzie. Do gabinetu pani doktor wchodzę z uśmiechem i wychodzę z jeszcze większym. Wytłumaczy wszystko od A do ZET, poprawi humor, szybko, skuteczne leczy, diagnozuje. Pomogła mi w wielu sprawach, w których inni lekarze rozkładali ręce albo szukali po omacku tam gdzie nie trzeba. Świetna specjalistka! Powinni ją sklonować. Polecam!

Opinia dodana przez: DBM

Szpital Ogólny
Wyspiańskiego
Bielsko-Biała

Polecam Panią doktor wszystkim mamusiom z całego serca😊 Pani Doktor jest specjalistą ciała i ducha przyszłej mamy. W razie jakichkolwiek wątpliwości poszerza diagnostykę badań w specjalistycznych ośrodkach będąc w stałym kontakcie z pacjentką. Zawsze uprzejma i otwarta. Budzi zaufanie nawet u sceptycznych tatusiów 😊 Kontakt telefoniczny z Panią Doktor jest niespotykany jak na dzisiejsze czasy - dzwoniąc do niej odbiera i zwraca się personalnie. Życzę Pani Doktor Szylder, żeby nigdy nie zmieniała swojego podejścia do pacjentek, bo to czyni ją naprawdę wyjątkową i wyróżniającą wśród grona obecnych lekarzy.

Bielsko-Biała

Całą ciążę prowadziłam u Pani Doktor. Polecam za wyrozumiałość, cierpliwość i zaangażowanie. Drugą ciążę z pewnością też poprowadzę u Pani Doktor

Opinia dodana przez: Adela

Supra Med
ul.Olszówki 10 A
43-340 Bielsko-Biała

To wspaniały człowiek, który odnosi się do pacjentki z takim szacunkiem,
że aż dziw bierze. Byłam przyzwyczajona do obcesowego traktowania przez
lekarzy. Przy nim czuję się jak królowa :)

To wspaniały człowiek, który odnosi się do pacjentki z takim szacunkiem,
że aż dziw bierze. Byłam przyzwyczajona do obcesowego traktowania przez
lekarzy. Przy nim czuję się jak królowa :)

Opinia dodana przez: stopgap

Przychodnia Beskidzkie Centrum Medyczne
ulica Dąbrowskiego 3/1
43-300 Bielsko-Biała

Dr Ponimasz od początku prowadzi moja ciąże i jestem zadowolona. Na każdej wizycie usg , waga i ciśnienie. Co druga wizytę badania krwi i moczu . Jedyny minus to brak badań wewnętrznych i poziomu cukru (ważnych po 24 tygodniu) no i choć jestem w 34 tygodniu wizyty dalej co 3 tygodnie..

Opinia dodana przez: Magda

3 maja 33
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry fachowiec i do tego sympatyczna osoba.

Bardzo dobry fachowiec i do tego sympatyczna osoba.

Broniewskiego 5 (Ultramedic)

Prowadziła moją pierwszą ciążę, planują kolejną i też będę jej pacjentką

Prowadziła moją pierwszą ciążę, planują kolejną i też będę jej pacjentką

ESKULAP

43-300 Bielsko-Biała

Dobry lekarz, dobry człowiek. Chyba jedyny ginekolog, który szanuje to, że dla kobiety zawsze wizyta u ginekologa to sytuacja krępująca. Potrafi sprawić, że pacjent czuje się jak człowiek a nie obiekt badań. Pan doktor prowadził moją ciążę oraz później odkrył poważną wadę - załatwił szybko szpital i sam mnie zoperował. Na prawdę jakby nie on, mogłoby nie być ciekawie. Polecam

Poradnia Kardiologiczna
Cechowa 18/1
43-300 Bielsko-Biała

Polecam serdecznie Panią Doktor, szczególnie dla młodych pacjentek. Jak na pierwszą wizytę super !!!!

Opinia dodana przez: Katarzyna