Huta

Marzena Staniec-Gajos

Internista, Lekarz rodzinny

“Centrum Medyczne-Nowa Huta” Sp. z o.o.

Bardzo kompetentna i mila Pani doktor. Zaraz na pierwszej wizycie dobrała mi prawidłowe leki a miałam z nimi wielki problem

Opinia dodana przez: Barbara

PRZYCHODNIA NA SKARPIE
NA SKARPIE NOWA HUTA

Pani Doktor słucha pacjenta i z rozwagą dobiera leczenie. Tłumaczy dokładnie w czym tkwi problem zdrowotny i stara się pomóc w jak najlepszy sposób. Poświęcają tyle uwagi,ile wymaga tego sytuacja,zawsze odpowiadając na pytania pacjenta. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Paulina

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Miejskie Centrum Stomatologii Nowa Huta
os. 2 Pułku Lotniczego 22
31-689 None

Do Doktor Szczygłowskiej chodzę od paru lat.Jest to lekarz złota rączka, z pełnym zaufaniem oddaję sie w jej ręce. Pani Doktor o złotym sercu, uśmiechnięta, uprzejma,sympatyczna, a co najważniejsze kompetentna, zawsze przyjmuje pacjentów jeśli ich ząb boli.
Ponad to Pani ...

Ponad to Pani Ewa, która zapisuje pacjentów jest również życzliwie nastawiona do ludzi i zawsze pomocna w ustaleniu terminu.
Wizyta u dr Szczygłowskiej, nawet mimo bólu zęba, jest przyjemnością! Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Monika Hyla

Ortomed
Kraków, ul Lubicz 25

Opiszę przypadek mojego Taty (78 l.). Ostatnie kilka lat Tato tylko o kulach i z koszmarnym bólem poruszał się po domu a reszta na wózku inwalidzkim. Tylko dlatego, że „specjaliści” ortopedzi z Inowrocławia stwierdzili, że z powodu zmian troficznych podudzia (po wypadku) zabieg alloplastyki jest niemożliwy, bo zbyt ryzykowny. Nie mogłam patrzeć na cierpienie Taty więc umówiłam prywatną wizytę i przywiozłam Tatę z drugiego końca Polski do prof. J. Dutki.
Popatrzył na rtg kolan i powiedział krótko, że trzeba to zrobić. Poinstruował by zarejestrować Tatę w poradni ortopedycznej przy szpitalu Żeromskiego. Po kilku miesiącach trafiliśmy tam do dr Skowronka. W między czasie Tata musiał uregulować źle leczone nadciśnienie tętnicze, usunąć nowotwora pęcherza moczowego i przebadać się u naczyniowca. Mimo tych wszystkich zawiłości w ciągu roku od wizyty w poradni Pan prof. osobiście zoperował obydwa kolana Taty. Nie dałam ani złotówki łapówki, jak to niektórzy tu sugerują. Od roku mój Tato znów chodzi. Jest bardzo szczęśliwy i dozgonnie wdzięczny Panu profesorowi. Ja zresztą też, bo mój Tato jest dziś w świetnej firmie. W szpitalu im. Żeromskiego cały personel oddziału ortopedycznego jest wspaniały. Syn profesora, dr Ł. Dutka a także bracia Skowronek to wspaniali specjaliści i sympatyczni ludzie. Podczas leczenia taty miałam cały czas kontakt mailowy i telefoniczny z lekarzami i na bieżąco byłam o wszystkim informowana.
BARDZO DZIĘKUJE PANU PROFESOROWI ZA NOWĄ JAKOŚĆ ŻYCIA MOJEGO TATY. ❤️

Opinia dodana przez: Rajmund Kuczora

Huta Katowice

41-303 Dąbrowa Górnicza

Słabiutko plakac suw chciało jak mnie potraktowala. Wręcz zostalam wypchnięta z gabinetu. Pomocy żadnej nawet pytania po co przyszlam

ulica Stara Huta 28E
32-500 Chrzanów