Ginekolog Położnik Kalisz

Rogatka

62-800 Kalisz

W wieku 31 lat przeszłam przez 8 ginekologów. Leczyłam zaburzenia miesiączkowania i niepłodność. Bez rezultatów. Nie doczekałam się dziecka. W końcu pozostało mi dbać o swoje "kobiece sprawy" i mieć swego ginekologa. Z poprzednimi nie chciałam już mieć nic do czynienia. Wybór padł na dr Wenerskiego. Miałam z nim kontakt w szpitalu na Toruńskiej w lipcu 2008 roku. Robił mi usg i usuwał polip. Już wtedy wydał mi się przyjazny do pacjentki. Nie pomyliłam się! Najlepszy ginekolog z jakim miałam do czynienia! Mówi co robi, odpowiada na pytania, skupia się na swojej pracy. Świetny lekarz i człowiek. Godny polecenia. Już zostanę jego pacjentką do końca!

Opinia dodana przez: Anna

RAJSKOWSKA 34
62-800 Kalisz

Wspaniały lekarz. Tak samo rzetelne podejście do leczenia zarówno w prywatnej przychodni jak i w szpitalu. Pani Doktor prowadziła moją ciążę, odpowiadała na wszystkie pytania, w razie potrzeby kierowała na badania do szpitala. Polecam z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Magdalena

Rolna 3
62-800 Kalisz

Swietny specjalista,fantastyczna kobieta. Polecam!!!

Swietny specjalista,fantastyczna kobieta. Polecam!!!

lekarz Wojciech Szatkowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Ostrowska 68
62-800 Kalisz

Przesympatyczny lekarz, który poświęca pacjentce dużo czasu. Delikatny podczas badania i wszystko jasno objaśnia. Napewno nie zmienie lekarza i szczerze polecam- normalny człowiek i lekarz z powołania!!!
Wizyta była na NFZ!!

Wizyta była na NFZ!!

Opinia dodana przez: Julita

lek. med. Bogdan Zięba

Ginekolog położnik, Ginekolog

Przychodnia Lekarska
Legionów 52
62-800 Kalisz

Bardzo polecam dr Ziębe, prowadzi moją ciąże, bardzo dokładny i rzetelny podczas każdego badania, na każdej wizycie mam robione USG, zaleca szereg badań. Jest specjalistą przy wykrywaniu wszelakich wad podczas ciąży. Wg mnie reprezentuje najwiekszą kulture osobistą, jesli chodzi o lekarzy w Kaliszu.

Opinia dodana przez: Marta

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
62-800 Kalisz

Super lekarz i wspaniały człowiek.Skierowal mnie na operacje do szpitala i laparoskopowo usunął macicę.Pobyt w oddziale bardzo miły za sprawą personelu który opiekował sie mną cały czas Wszystkim polecam i dziękuje .

Opinia dodana przez: Iwona

Remedic
ul. Stawiszyńska 12/5 E
62-800 Kalisz

Chodzę prywatnie, lekarz bardzo miły odpowiada na każde pytanie bardzo dokładnie. Tłumaczy bardzo dużo nawet jak nie pytam. Chodziłam przed ciążą i teraz też chodzę do tego lekarza, nie "wygania" z gabinetu bo następna i następna... Ostatnio byłam 40 min w gabinecie nie wziął więcej. Mężowi również odpowiada na wszystko i tłumaczy. W dodatku kontakt 24h, jeśli nie odbiera to oddzwania, zawsze. Wg mnie godny polecenia.

Opinia dodana przez: Joasia

dr n. med. Piotr Bartczak

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Asnyka 7-9
Kalisz

Mogę szczerze polecić. Ciąża poprowadzona prawidłowo. Poświęca dużo czasu każdej pacjentce...odpowiada na każde pytanie...zleca dużo badań.
Gdy pojawiło się zagrożenie dla płodu- wypisywał skierowanie do szpitala lub L4.
Jedyny żal jaki czuję do Pana Doktora- to, że wyjechał na ...

Jedyny żal jaki czuję do Pana Doktora- to, że wyjechał na urlop wtedy, kiedy miałam termin rozwiązania.

Opinia dodana przez: Monika

Niecała 4 lok. 6
62-800 Kalisz

Z pełnym zaufaniem polecam lek.Jakubka, pełen profesjonalizm, doświadczenie, kontakt bardzo dobry, wyjaśnienie wszystkich wątpliwości w sposób jasny i rzetelny, bardzo szybko otrzymałam wyniki badań, takich specjalistów w Kaliszu nam potrzeba! Polecam. KJ

lekarz Jerzy Celer

Seksuolog, Ginekolog położnik

Kalisz

Ja Nie mam żadnych zastrzeżeń do pana dr Celera.
Owszem ma specyficzne zachowanie. Ale da się przeżyć, nie przesadzajmy..
Zrobił na pierwszej wizycie wszystkie potrzebne badania. A na Koniec przepisał Tabletki Anty.

Ja Nie mam żadnych zastrzeżeń do pana dr Celera.
Owszem ma specyficzne zachowanie. Ale da się przeżyć, nie przesadzajmy..

Opinia dodana przez: Sylwia