Lekarze Koronowo

Jerzy Musiał

Protetyk, Stomatolog

Brzozowa 14
86-010 Koronowo

Poszłam do Pana z wielkim bólem zęba zaraz po wizycie u Pani Iwony N. Lekarz profesjonalny, godny polecenia!!
Opinia dodana przez: Irmina

lekarz Ewa Krzyżańska-Malinowska

Wenerolog, Dermatolog

Dworcowa 49 (NZOZ Rodzina)
86-010 Koronowo

Pani Doktor z powołania umiejąca rozmawiac i słuchac pacjenta.Takich lekarzy więcej

lek. dent. Magdalena Niewadzi

ul. Pomianowskiego 23/11
86-010 Koronowo

Moja pierwsza wizyta... Co prawda Pani doktor nie mogła pomóc bezpośrednio ale jet kompetentna, pełna empatii do pacjenta i wzbudza zaufanie. Pokierowała mnie konkretnie co robić dalej. Polecam wszystkim- tym bardziej i mniej strachliwym.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Ryszard Tausz

ulica Ignacego Paderewskiego 16
86-010 Koronowo

rewelacyjny w porównaniu do konkurencji, ma bardzo dobrą renomę stara się i dobrze leczy

lek. dent. Andrzej Majewski

ulica Ignacego Paderewskiego 16
86-010 Koronowo

Bardzo dobry stomatolog,najlepszy u jakiego byłam. Jeśli zrobi zęba to raz a dobrze a nie jak inni do których chodzi się parę razy z tym samym problemem. Polecam bardzo

lekarz Maciej Deczyński

86-010 Koronowo

Super lekarz! Zatroskany o pacjenta, życzliwy, doradzi, pomoże. Oby Takich więcej! :-) Polecam!!! :-)

lekarz Julita Kowalska-Palacz

ulica Pomianowskiego 2
86-010 Koronowo

Pani doktor bardzo życzliwa, miła i wesoła. Wizyta przebiegła bezstresowo i w bardzo przyjaznej atmosferze. Naprawdę serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Eliza Nowak-Maciejewska

86-010 Koronowo

Uważam, że kompetentna Pani stomatolog, dobre podejście do pacjenta. Szybkie leczenie , dokładnie poświęcony czas.

dr Marcin Maciejewski

86-010 Koronowo

Bardzo dobry specjalista , pomógł już wielu moim znajomym i rodzinie , kompetentny i konkretny , stawia diagnozę i nie owija w bawełnę co do dalszych rokowań . Zawsze stara się pomagać najlepiej jak potrafi I dla dobra pacjenta , polecam !!!

lek. dent. Sylwia Kołnierzak

Wtelno 3
86-011 Koronowo

Dobry lekarz, zawsze mogę na niej polegać i nie mam zastrzeżeń do jej pracy. W kontaktach z pacjentem jest zawsze pogodna i uśmiechnięta :)
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Sebastian Moskal

Lekarz rodzinny

Sportowa 19
86-010 Koronowo

Jestem zdecydowanie pod wrażeniem lekarza! To nie tylko profesjonalista w swoim fachu, ale także osoba pełna empatii i troski o dobro pacjenta. Jego podejście do pracy jest niezwykle zaangażowane i skrupulatne. Potrafi w sposób klarowny i zrozumiały tłumaczyć diagnozy oraz proponowane metody leczenia, co przynosi pacjentom poczucie bezpieczeństwa i zaufanie. Co więcej, lekarz ten wykazuje się ogromnym szacunkiem dla pacjentów, słuchając ich potrzeb i obaw. Zawsze jest otwarty na pytania ...
Opinia dodana przez: Zuzanna

lekarz Jerzy Rajewski

Dworcowa 49 lok. 12
86-010 Koronowo

Doktor przyjął córkę 6l , osłuchowo zbadał, popukał w brzuszek nie spojrzal nawet w gardlo, ale stwierdził że jest zdrowa!! miala 39.9 ° byla osowiala a w dodatku doszla jej jelitowka. Powiedział nam rodzicom ze jesteśmy zbyt przewrażliwieni. Nie przepisał żadnych leków na odporność czy probiotykow , czy nawet nie powiedział że mamy przyjść na kontrolę. Corka jak wyszliśmy od niego powiedziała że boli ja gardlo, napady kaszlu az do ...

lekarz Krystyna Tausz

Powstańców Wielkopolskich 21
86-010 Koronowo

Najlepszy okulista u jakiego byłem. Leczę sie na jaskrę i chodze do pani doktor regularnie, zawsze miła, uśmiechnięta, odpowiada na pytania i doradzi w sprawie mojej choroby. Ogólnie polecam.

lekarz Andrzej Nowak

86-010 Koronowo

Pan "doktor" totalna porażka, siostrzenicy przepisał maść na ząbkowanie, co się okazało ta masc wcale nie była na ząbkowanie, nawet nie jest dla dzieci tymabrdziej tak małe. Zero kompetencji!
Opinia dodana przez: Roksana

Iwona Goliszewska-Nowak

86-010 Koronowo

Poszłam z zębem który chciałam mieć wyrwany poniewaz była dziura i mnie bolał. Pani Iwona (lekarzem jej nie nazwę) bez znieczulenia zaplombowała mi zęba. Ból był nie do wytrzymania oraz gorączka jaka się pojawiła po bląbowaniu. Po 2 godzinach płakania od bólu pojechałam prywatnie wyrwać zęba. Nie polecam nikomu!! Wejdziecie bez bólu a wyjdziecie z bólem od ktorego sie mdleje
Opinia dodana przez: Irmina

lekarz Andrzej Krzyżaniak