Lekarze Kraśnik

Psychiatra

BOR-MED Centrum Medycyny Psychosomatycznej Tomasz Borkowski
ul.Fabryczna 6
23-210 Kraśnik

Lek. Tomasz Borkowski to osoba kompetentna i empatyczna. Jest otwarty i wzbudza zaufanie. Reprezentuje wysoki poziom merytoryczny, przeprowadza szczegółowy wywiad. Już na pierwszej wizycie postawił właściwą diagnoze i zaproponował skuteczne leczenie. Polecam tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Magdalena
{'id': 39838, 'name': u'Kra\u015bnik'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Artur Oponowicz

lek. med. Artur Oponowicz

Gastroenterolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITAMED" s.c.
Urzędowska 125
23-200 Kraśnik

Bardzo dobry i przy tym miły i uprzejmy specjalista. Fachowe i kompleksowe podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy faktyczny stan chorobowy, mało tego- nawet poświęci swój cenny czas żeby zobrazować za pomocą rysunku. Pomimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę i w pełni angażuje się w swoją pracę, właśnie takich lekarzy nam trzeba w polskiej służbie zdrowia! Z całego serca polecam Pana doktora jak i oddział gastroenterologii w Łęcznej.
Opinia dodana przez: Edyta

dr hab. n. med. Krystyna Kłosowska-Kapica

Gastroenterolog, Internista

Gastroenterolog
św. Faustyny 6
23-200 Kraśnik

Wspaniała Osoba która się naprawdę zna na tym co robi, Gdyby wszyscy byli tacy jak Pani Doktor Krystyna! Najlepsza!
Opinia dodana przez: Klucho

lekarz Andrzej Wróbel

23-200 Kraśnik

Witam serdecznie. W dniu wczorajszym byłam pierwszy raz u Pana Doktora. Tak naprawdę nie miałam możliwości się zapisać więc poszłam po prostu na oddział. Oczywiście Pan doktor znalazł chwilę i dla mnie. I jest jedno wazne słowo, które go opisuje: niezwykłą dokładność. Po każdym jego słowie widać wiedzę jaką posiada. Zaufałam mu. Dobrze się czułam przy nim. Zrobił mi usg, ponieważ u innego lekarza wyszło mi że mam mięśniaki i ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Monika Latos-Król

Centrum Medycyny Rodzinnej Gliniewicz i Spółka Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółka Jawna- Przychodnia dla dorosłych
Sikorskiego 11
23-210 Kraśnik

bardzo miła, rzeczowa Pani Doktor! zawsze dopyta, szczegółowo bada, nigdy nie daje najdroższych leków bez potrzeby, godna polecenia:)
Opinia dodana przez: hela

lekarz Maryla Gil

Reja 13
23-200 Kraśnik

Profesjonalna pani doktor, miła, pomocna, słucha pacjenta, delikatna. Wizyty przebiegają bez stresu.

lek. dent. Daniel Domański

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej LASER-DENT
ul. Rumiankowa 6/10A
23-200 Kraśnik

Bardzo mila, przyjazna atmosfera, lekarz sam w sobie sympatyczny i z poczuciem humoru co dobrze wplywa na relacje z pacjentem. Mialam usuwaną osemke, strasznie sie balam a nie bylo czego bo nawet nie poczulam.

lekarz Iwona Puzoń

Neonatolog, Pediatra

Przyzakładowa Przychodnia Rehabilitacyjna przy Spółdzielni Inwalidów "Jedność"
Niepodległości 10
23-210 Kraśnik

Prowadzi moją córeczkę od urodzenia, świetna, kompetentna dr nie potrafiłabym zaufać nikomu innemu, polecam
Opinia dodana przez: sylwia

Paweł Bieliński

Krasińskiego 8 lok. 3
23-210 Kraśnik

dr bieliński jest świetnym lekarzem. jest uprzejmy, miły, poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, tłumaczy choroby i metodę leczenia.lekarz z powołania godny polecenia:)

lekarz Ewa Jaszkowicz

Dermatolog

Ośrodek Dializ nr 6 w Kraśniku
aleja Niepodległości 25
23-210 Kraśnik

Bardzo dobry specjalista osiaga rewelacyjne efekty leczenia

lekarz Dorota Łyszczarz

Internista, Endokrynolog

23-200 Kraśnik

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna. Mam do niej zaufanie. Skromna. Atmosfera wizyty pełna szacunku do pacjenta.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Leokadia Dąbska

Lekarz medycyny pracy

23-200 Kraśnik

Feel care, sympathy, warmth and respect. I am lucky to have such a doctor. Poczuj troskę, współczucie, ciepło i szacunek. Mam szczęście, że mam takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Ihor

lek. med. Andrzej Ślusarski

23-200 Kraśnik

Bardzo dobry lekarz z długoletnim stażem. Przyjmuje na NFZ w przychodni na Rumiankowej, wtorki, środy i piątki po 16 nastej.
Opinia dodana przez: Kate

lekarz Kamil Sobótka

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kraśniku
ulica Chopina 13
23-200 Kraśnik

Pan Doktor jest bardzo kompetentnym specjalistą. Nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Dokładnie tłumaczy problem, plan leczenia oraz dalszej diagnostyki. Oby takich lekarzy było więcej. Polecam każdemu i jestem bardzo wdzięczna.
Opinia dodana przez: Aleksandra S

lekarz Paweł Malik

Urolog

23-200 Kraśnik

Warto umówić się na wizytę. Dokładny, wszystko wytłumaczy. Zwraca uwagę na inne ewentualnie związane dolegliwości.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Tobiasz Kardas

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kraśniku
ulica Chopina 13
23-200 Kraśnik

Bardzo uprzejmy, miły i kompetentny. Godny polecenia dla innych. Chciałabym aby wszyscy lekarze byli tak uprzejmi do pacjentów.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Wojciech Prażmo

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Racławicka 6/7
23-200 Kraśnik

Jestem młodą dziewczyną, która w ubiegłym roku rozpoczęła leczenie u Doktora Pażmo. Przy pierwszej wizycie byłam mocno zdenerwowana, jednak on mnie uspokoił, skierował na wszystkie potrzebne badania i rozpoczęliśmy leczenie. Po pół roku przeszłam operację usunięcia guzka piersi prawej (szybki zabieg, mało inwazyjny). Przed jak i po operacji byłam stale kontrolowana przez niego i personel. Serdecznie polecam Doktora Prażmo! Jest to lekarz oddany swojej pracy, bardzo dokładny, widać,że kocha swoją ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. med. Witold Zwolski

23-200 Kraśnik

Polecam badania USG. Można zapisać się telefonicznie. Telefon: 817234210 Wykonywane są badania USG jamy brzusznej, tarczycy, piersi, moszny, prostaty
Opinia dodana przez: Aur

dr n. med. Marek Urban

Chirurg ogólny, Urolog

Centrum Medyczne Luxmed Sp.z o.o.- Kraśnik filia nr 5
ul. Gabriela Narutowicza 1/10
23-200 Kraśnik

Byłam u wielu lekarzy urologów, przepisywano mi ciagle antybiotyki. Dopiero doktor Urban wiedział co mi jest , przeprowadził operacje i dzis jestem zdrowa. Jestem szczęśliwa, ze dokuczliwe objawy przeszły! Dziękuje!!!!
Opinia dodana przez: Ewa

dr hab. n. med. Janusz Borowicz

Narutowicza 40 lok. 5
23-200 Kraśnik

Świetny specjalista, podchodzi indywidualnie do pacjenta. Szybko, sprawnie (i dobrze!) prowadzi leczenie. Polecam Go jako naprawdę dobrego stomatologa.