Ginekolog Położnik W Okolicach Krynica Morska

Kościuszki 150
82-300 Elbląg

Bez komentarza :) nic dodać nic ująć - sprawdź sama !

Bez komentarza :) nic dodać nic ująć - sprawdź sama !

Królewiecka 146 pok.1014
82-300 Elbląg

Bardzo dobra lekarka. Ma wiedzę , jest konkretna, wie co robi. Nie owija w bawełnę, tłumaczy przebieg choroby, można Jej zaufać. Potrafi doradzić, jest miła. Polecam.

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg

Ja również polecam. Wspaniały lekarz. Przede wszystkim ukłon wiedzy jaką posiada. Lekarz godny polecenia! Pozdrawiam doktora.

1 maja 13
110130 Orneta

Lekarz jest jak najbardziej kompetenny,ma podejscie do pacjentki,wytlumaczyl wszystko tak jak sie nalezy.Czasu poswieca tyle ile tylko ci potrzeba,zebys wszystko zrozumiala,uprzejmy,mily,godny polecenia innym pacjentkom.

Opinia dodana przez: Wioletta

ul. Robotnicza 79 gab 119

Bardzo dobry lekarz. Zleca konkretne badania.Polecam

Bardzo dobry lekarz. Zleca konkretne badania.Polecam

Specjalistyczne Poradnie Lekarskie MED-YUS Małgorzata Yusufali
Gdańska 21A
14-500 Braniewo

Wspaniały lekarz, kompetentny, cierpliwy i umiejący słuchać.. . W jego obecności nie czuję się skrępowana. Badanie zawsze odbywa się sprawnie i bezstresowo. Polecam paniom nawet tym, które lubią zanadto lekarzowi pomarudzić,

Opinia dodana przez: Jadwiga

Traugutta 31a
82-300 Elbląg

Jak najbardziej lekarz z powalania, swietne podejscie do pacjenta, profeslonalizm na najwyzszym poziomie. z doswiadczenia wlasnego wiem , ze nie latwo o dobrego ginekologa, a tu taka niespodzianka. Nigdzie sie nie spieszy, wszystko wytlumaczy, delikatna, do tego przesympatyczna osoba. Oby wiecej takich lekarzy!!! Wszystkim szczerze polecam. Moj ginekolog.

Opinia dodana przez: Marta

Indywidualna Specjslistyczna Praktyka Lekarska Sebastian Ławrynowicz
Plac Grunwaldzki 8
82-300 Pasłęk

Lekarz prowadził całą moja ciążę. Wiedziałam, że jestem w fachowych rękach. Duża wiedza, podejście do pacjentki, cierpliwość sprawiły, że byłam spokojna, że z córeczką będzie wszystko dobrze. Polecam.

Opinia dodana przez: Ania

Józef Rojek

Pasłęk

To najlepszy Dr. do jakiego trafiłam. Serdecznie polecam!

To najlepszy Dr. do jakiego trafiłam. Serdecznie polecam!

Częstochowska 2c
82-300 Elbląg

Najlepsza Pani doktor u jakiej była. Super profesjonalna, olbrzymia wiedza na każdy temat no i najważniejsze - chęć dzielenia się nią z pacjetkami. Bardzo miła, otwarta i widać, że zwyczajnie jest dobrym człowiekiem.