Ginekolog Położnik Łuków

ulica Spokojna 2a
21-400 Łuków

Witam serdecznie. W dniu wczorajszym byłam pierwszy raz u Pana Doktora. Tak naprawdę nie miałam możliwości się zapisać więc poszłam po prostu na oddział. Oczywiście Pan doktor znalazł chwilę i dla mnie. I jest jedno wazne słowo, które go opisuje: niezwykłą dokładność. Po każdym jego słowie widać wiedzę jaką posiada. Zaufałam mu. Dobrze się czułam przy nim. Zrobił mi usg, ponieważ u innego lekarza wyszło mi że mam mięśniaki i chciałam się dowiedzieć u innego źródła czy to co poprzedni lekarz mi przepisał jest w porządku. Skonczyło się na tym że będę leczona zupełnie inaczej. I wiem że jestem w dobrych rękach. Chciałabym opisać tu przebieg całej wizyty, która naprawdę trochę trwała, ale miejsca nie starczy ;). Polecam każdej niepewnej kobiecie :)

Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Lazkin Ahmad

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Dr Dmocha 5/34
21-400 Łuków

Gorszego "lekarza" trzeba poszukać. Kobiety jeżeli chceci urodzić zdrowe dziecko i utrzymać ciąże w żadnym przypadku nie dajcie się w ręnce tego "człowieka" !!!

Opinia dodana przez: Pacjent

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EVMED"
Struga 11

os. Unitów Podlaskich 6/6