Lekarze Miastko

BARDZO MIŁA,SUPER PODEJŚCIE DO DZIECI,POŚWIĘCA DUŻO CZASU DLA PACJĘTA I DOKŁADNIE TŁUMACZY O CHOROBIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z TEGO LEKARZA BO DZIEKI NIEJ MOJE DZIECI SZYBKO WRACAJĄ DO ZDROWIA
Opinia dodana przez: Gabriela

Katarzyna Wolsztyniak-Dróżdż

Psycholog, Psychoterapeuta

Miastko

super lakarz zawsze gdy sytuacja tego wymaga pochyla się nad człowiekiem przyjmuje teraz Bytowie
Opinia dodana przez: mirpat

lekarz Adam Potocki

Lekarz rodzinny

Łubno,Wałdowo,
Miastko

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Polecam!!!

lek. dent. Bartłomiej Siwicki

Prywatna Przychodnia Lekarzy Specjalistów "MEDYK" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Długa 13
77-200 Miastko

Świetny lekarz, bardzo dobry fachowiec. Gabinet i jego wyposażenie - XXI wiek. Zawsze gotowy nieść pomoc, zwłaszcza pacjentom bólowym. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Marek Rzeszutek

77-200 Miastko

Najlepszy lekarz jakiego dotąd spotkałam. Panicznie bałam się gastroskopii, ale Doktor wykonał ją rewelacyjnie i bardzo delikatnie. Po badanie wszystko dokładnie wytłumaczył, poświęcił tyle czasu ile potrzebowałam. W razie pytań mogłam być z Doktorem w kontakcie telefonicznym. Polecam za super podejście, fachowość i uprzejmość.
Opinia dodana przez: Dorota
Super lekarz, kompetentna, miła a dziecko ja uwielbia

lekarz Piotr Lange

Kowalska 1 lok. 27
Miastko

Bardzo dobra i fachowa opieka w prywatnej przychodni w Węgorzynku. POLECAM!!!!

lekarz Wojciech Paduszyński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lancet" Piotr Lange
Węgorzynko 15 e
77-200 Miastko

Właśnie opuściłam szpital na Zaspie po endoprotezie biodra. Dziękuję za Pana mistrzowską rękę, szycie jak u Armaniego, rzeczowe informacje o stanie zdrowia i czekającej mnie rehabilitacji. Przyjechałam do Gdańska ze Szczecina i ostrzegam, że jeszcze do Pana wrócę;-)
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Eugeniusz Kukawski

gen. Wybickiego 50 lok. 22
76-098 Miastko

Bardzo dobry lekarz i specjalista.Polecam wszystkim kobietom.

lekarz Adam Kaczmarkiewicz

Wybickiego 30/115
77-200 Miastko

W końcu ktoś miał odwagę podjąć w mojej sprawie jakąś decyzję........ Czas wizyty mógłby być nieco dłuższy ale jak na fundusz to i tak była długa (mam porównanie). No i w końcu jest porządek. Przychodzę na swoją godzinę i wchodzę mniej więcej o czasie a nie za 2 godziny. Polecam
Opinia dodana przez: Anita

Agnieszka Łęczycka

ul.Koszalińska 4
77-200 Miastko

polecam !!! Bardzo dobry stomatolog , godny polecenia . Od 9 lat nie zmieniam stomatologa i jestem bardzo zadowolona
Nie wiem czy Pani mnie pamięta chodziłam do Pani za 'dzieciaka' w Miastku w poradni psychiatrycznej, dostałam kiedyś od Pani kaczkę która się nakrecala, bardzo miłe Panią wspominam jeśli była by możliwość z chęcią bym się z Panią spotkała, nawet na wizycie, pozdrawiam i wszystkiego dobrego dla Pani
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Stanisław Achrem

gen. Maczka 17 lok. 2
77-200 Miastko

ale tam narzekacie ostatnio leżałam na oddziale którego jest ordynatorem i również lekarzem .Spotkałam wiele osób które ,,uciekły" z oddziałów ustka,szczecinek poniewaz tam nie potrafiono sie nimi fachowo zajac na dodatek co niektóre bardzo ucierpiały po porodach w tych ww. oddz. wiec to chyba cos znaczy...
Opinia dodana przez: Karola

lekarz Tomasz Chuchla

Pediatra, Internista

Bogusława X 12
77-200 Miastko

Brak podejscia do pacjentow wielkie pretensje o wszystko najlepiej nie przeszkadzac im w nocy bo chca sie wyspac zenada!!!

lekarz Anna Lorek-Dziuban

Anestezjolog, Internista

gen. Maczka 17 lok. 2
77-200 Miastko

Najlepsza lekarka na świecie. Trafne diagnozy,uprzejma,miła,zawsze uśmiechnięta,po prostu jest SUPER!!!!! Pozdrawiam Panią doktor, A.B.
Nie polecam !!! wizyta 200 zł , Pani doktor powiedziała że córka ma wirusowe zapalenie gardła , a dziecko już bolało ucho, głowa . Na następny dzień trafiliśmy do szpitala z zapaleniem ucha (
Opinia dodana przez: Anonim4

lekarz Małgorzata Brzozowska

Lekarz rodzinny

MAMED
Trzebielino 102
77-235 Miastko

Szkoda gadac, nanjgorsze te godziny wizyt, lekaqrz rodzinny powinien byc dostepny od poniedzialku do piatku a nie jak ta pani niby ma kartke ze do 15 przyjmuje (choc pielegniarki siedza do 18 tylko po co?) a jak ktos przyjdzie po 13 i pani lekarz musi przyjsc do pacjeta to pierwsze pytanie to "a predzej przyjsc nie mogles" ...a niech ktos przyjdzie po 15 to albo kaze jechac na pogotowie albo ...

lekarz Bernardeta Gritzman

Psychiatra

77-200 Miastko

Moim zdaniem pani sprawia wrazenie jakby dopiero zaczynala przygode z medycyna. Brak doswiadczenia. Zbywanie pacjenta. Zero rozpoznania. Leki bez objasnienia na co. No i oczywiscie prosze sie umowic na nastepna wizyte...wiadomo kasa z nfz jest najwazniejsza
Opinia dodana przez: K

lekarz Cezary Kaczmarkiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

77-200 Miastko

Typowy lekarz na NFZ. Odradzam. Brak jakiejkolwiek empatii, podejście do pacjenta u którego stwierdzono nowotwór beznadziejne. Liczy się sztuka.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Paweł Haraziński

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Ceglane 1
77-200 Miastko

Dzisiejsza wizyta w poradni nefrologicznej z moim chorym tatą to jedna z gorszych wizyt u lekarza w moim życiu .Lekarz Harazinski po traktował mojego schorowanego 80 -letniego tatę jak śmiecia .Ja poprosiłam o wykonanie badania USG nerek ,odmówił wykonania badania, takie było zalecenie przy wypisie ze szpitala z Chodzieży .Zakwestionował leczenie i odstawienie leków w szpitalu w Chodzieży .Wspomniałam ,iż jestem pielęgniarką ,na co po ok 2 -ów minutach usłyszałam ...
Opinia dodana przez: Krystyna