Ginekolog Położnik Płońsk

lekarz Ryszard Kołcz

09-100 Płońsk

Doktor przyjmował mnie na oddziale. Trafiłam tam z silnymi skurczami we wczesnej ciąży. Od razu miałam zrobiony komplet badań. Jedyny lekarz w Płońsku, który zna się na podtrzymaniu ciąży i jedyny, który naprawdę interesuje się pacjentką. Prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo polecam.

lekarz Bożena Ambroziak

Wyszogrodzka 37
09-100 Płońsk

prowadzila cała ciąże, odbierała porod, zero zastrzeżeń, polecam wszystkim, mozna ufać, polegać, ceny sa przystepne, ode mnie jako stałej pacjentki prywatnie czesto nie bierze nic jeżeli np nic mi nie dolega, za recepty tez nic, takze na pewno ni jest lekarzem żerującym na pieniadze i ilośc, a na pewno jakość:)

Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Paweł Wawrzyniak

Płońsk

przychylam się do poprzedniej opinii. Też do doktora dojeżdżamy parę kilometrów, nie stanowi to żadnego problemu. Warto się poświęcić, dla takiego solidnego zbadania. Zaufanie to podstawa.

Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Akpang Mathias Kanu

Płońsk

lekarz który obsługiwał mnie na fundusz w poradni, miły, delikatny, punktualny w gabinecie, na oddziale robił mi operację bez zastrzeżeń, uczciwy po całej linni, moje znajome od kilkunastu lat zadowolone. Polecam

Broniewskiego 32

Szpital