Lekarze Skórzewo

lek. med. Karolina Michalak

Neurolog

ulica Poznańska 86/24
60-185 Skórzewo

Pani doktor uważnie słucha pacjenta, dokładnie i skrupulatnie przeprowadza badanie. Od paru miesięcy odwiedziłam wielu specjalistów- wszyscy badali mnie powierzchownie i tylko pod kątem swojej specjalności, lecząc objawy bez dociekania przyczyn choroby. Pani Karolina stara się znaleźć przyczynę mojej choroby zlecając różne badania nie tylko pod kątem neurologicznym. Po wizycie mogę szczerze polecić- wreszcie znalazłam kompetentnego lekarza, który interesuje się pacjentem i naprawdę chce mu pomóc. To pierwszy lekarz do ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Elżbieta Świtek

60-185 Skórzewo

Pani dr.Elzbieta Świtek jest stomatologiem, dzięki której w doroslosci przełamałam lęk przed wizytą u dentysty. Pracę pani Elżbiety cechuje wysoki profesjonalizm oraz ogromną empatia i cierpliwość do pacjenta. Jestem straszna panikarą, a pani Elżbieta zawsze podchodzi do mnie ze stoickim spokojem, a wizyta u stomatologa kojarzy mi się teraz bardzo pozytywnie, z dbaniem o swoje zdrowie. Od 5 lat na leczenie zębów chodzę wyłącznie do pani Elzbiety, i polecam ja ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Bartosz Neneman

60-185 Skórzewo

Bardzo polecam, bardzo dobry specjalista, trafna diagnoza, miły, uprzejmy, wyczerpująco wyjaśnił problem, duże zaangażowanie podczas wizyty, widać, że doskonale zna się na tym co robi.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Alina Nowak-Jankowska

ulica Świerszcza 10
60-185 Skórzewo

Bardzo dobry i kompetentny lekarz-okulista. Ogromana wiedza i doświadczenie a przy tym niezwykła uprzejmość. Zdecydowanie polecam wizytę.
Opinia dodana przez: Nicolaus

lek. dent. Monika Ksoń

60-185 Skórzewo

Trafiłam do pani Moniki przez przypadek i na pewno będę się dalej u niej leczyć. Bardzo skrupulatna, dokładna, empatyczna. Polecam wszystkim.

lekarz Wojciech Biegalski

NZOZ Bonus
ul. Poznańska 71
60-185 Skórzewo

Dr. Biegalski, bardzo sympatyczny, o milym podejsciu, bardzo kompetentny, naprawde Super Doktor. Dziekuje Panie Doktorze za pomoc przy moim bardzo chorym sercu. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: wieslawa

lekarz Jerzy Wierzchowiecki

60-185 Skórzewo

"Z sercem podchodzi do pacjenta". Jest przy tym konkretny, rzeczowy. Stanowczo polecam tego lekarza!

lekarz Honorata Pietrzak-Kaczmarek

Internista, Reumatolog

ulica Świerszcza 10
60-185 Skórzewo

Pani Doktor bardzo miła i rzeczowa, badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie i wieloaspektowo, wywiad oraz zbadanie pacjenta wykonano z pełnym wyjaśnieniem bez pośpiechu i z pełnym poszanowaniem pacjenta , Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty.Polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena Terlecka

lekarz Urszula Lulewicz-Sobczak

signum
Poznańska 82B/11
Skórzewo

nic nie mogę zarzucić Pani Doktor... wręcz przeciwnie jestem jej wdzięczna,jako jedna z nielicznych zainteresowała się synkiem kiedy był chory.dzięki niej dowiedzieliśmy się dlaczego nasz synek tak ciężko przechodzi chorobę, nie popuściła i robiła mnóstwo badań by zdiagnozować synka.. fakt leżeliśmy wtedy 2 MIESIĄCE W SZPITALU ALE Dzięki NIEJ WIEMY JAK DALEJ LECZYĆ SYNKA... niejednokrotnie synek był jej pacjentem na oddziale gdzie Pani Doktor pracuje i zawsze znalazła czas żeby ...
Opinia dodana przez: mamamicha

lek. dent. Elwira Safian

NZOZ Stomatologia Optimo
Poznańska 82D/51
60-185 Skórzewo

dr Elwira Safian jest z pewnością lekarzem z powołania a do tego z wieloletnią praktyką i doświadczeniem, jakiego brak innym lekarzom z którymi miałam okazję się zetknąć w swoim życiu. Trafiłam do Pani dr Elwiry po tym jak mój lekarz stomatolog spisał mojego zęba na straty, czyli wyrok brzmiał ekstrakcja. Chciałam skonsultować tą diagnozę z innym lekarzem(wiadomo mieć zęba, a nie mieć) i siostra poleciła mi swoją Panią doktor. Dr ...

lekarz Marta Karczewska - Mastalerz

ulica Spółdzielcza 34 A
60-185 Skórzewo

Pani doktor jest niesamowita!!! Bardzo empatyczna, zaangażowana z wielkim wyczuciem i ogromną wiedzą medyczną i życiową. Bardzo dobry lekarz i super człowiek Uratowała mi życie Dla mnie to najlepszy na świecie lekarz kardiolog Dr House przy Dr Marcie wypada bardzo blado Dr Marta ma 6 zmysł (albo i siódmy) Polecam
Opinia dodana przez: Uratowany

lekarz Monika Sołkiewicz

ulica Zielna 4
60-185 Skórzewo

Pani doktor kompetentna, rzeczowa. Odpowiada na pytania, rozwiewa wątpliwości. Można czuć się swobodnie. Jako jedyna do tej pory wzięła pod uwagę wszystkie wyniki badań, kierując do kolejnego specjalisty. Polecam

lek. dent. Ewa Kaczmarek

60-185 Skórzewo

Polecam, bardzo miła obsługa, bardzo dobre podejscie do dzieci, godna polecenia, widac duze doswiadczenie, poswieca sporo czasu dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Natalia Pytlińska

Psycholog dziecięcy

ulica Miła 18
60-185 Skórzewo

Pani Doktor jest miła dopóki nie chce się od niej czegoś więcej prócz recepty. Wizyty coraz krótsze, a coraz droższe. Zaczynałam od 1h, potem ok. 25 min, ostatnie wizyty 5 min... Kiedy znudzą jej się tłumaczenia, po prostu kpi z pacjenta. Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na smsy, nie słucha, co się do niej mówi. Poddałam jej do omówienia moją wersję, skąd u mnie choroba, to tylko się zaśmiała, że ...

Elżbieta Świtek

Szkolna
Skórzewo

Oczywiście, jak w przypadku każdego wykonującego zawód związany z służbą zdrowia, dodatkowo przyjmującego w Poradni można mieć dużo zastrzeżeń. Znajdą się osoby uznające, iż czas jaki został im poświęcony był niewystarczający (dlaczego?), że leczony ząb powinien przestać boleć, a jest inaczej (o czym często lekarze mówią: spróbujemy to lub tamto, bo...), że... W tym środowisku są tzw. "Sławy", ale im również można niejedno przypisać. Pytaniem otwartym jest ile w tym ...

lekarz Ilona Kamińska

Audiolog

60-185 Skórzewo

Lekarka wywoływała u mnie celowo odruchy wymiotne podczas badania laryngostroboskopowego. Pomimo mojej prośby, aby przerwała badanie, lekarka tego nie uczyniła. Zakończyła badanie, kiedy uznała za stosowne. Badanie było bardzo niekomfortowe. Nauczyciele proszę zwracajcie uwagę na przeprowadzane badanie przez tę lekarkę.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Zbigniew Fabiszewski

Poziomkowa 25
60-185 Skórzewo

Jeśli Wy, drodzy pacjenci chcecie być potraktowani bez jakiegokolwiek szacunku to zapraszam do tego właśnie „doktora”. Stwierdził, że mam złamanie nogi i zlecił założenie gipsu. Odwiedziłam prywatnie ortopedę, który obejrzał zdjęcia z prześwietlenia. Okazało się, że żadnego złamania nie mam, a gips został bez sensu założony. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Ahmad Faza

Dermatolog

Trzmiela 5
60-185 Skórzewo

Lekarz przyjmuje ludzi jak bydło, jak najwięcej i jak najszybciej, nie rozumie tłumaczenia, że lek nie służy, a wręcz powoduje dyskomfort i podrażnienia. Nie słucha co się do niego mówi, nawet nie spojrzy na problem, mówi tylko: tabletki i będzie dobrze. No nie jest dobrze. Wolę iść prywatnie i zapłacić i mieć przed sobą kompetentnego lekarza. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Kiepsko

lekarz Krzysztof Kaczmarek

Radiolog

przychodnia,,bonus,,
ul.poznanska 73
Skórzewo

Cham nad chamy, tak jak traktuje pacjenta to nigdy w życiu się nie spotkałem drze morde na pacjenta, wrzeszczy nie słucha wyjaśnień chyba mu się coś pomyliło. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Anna Pałasz

ulica Poznańska 88/4
60-185 Skórzewo

Lekarz nie nadający się do pracy z małymi dziećmi, mająca swoje teorie nie potwierdzone. Uważa, że jest Alfą i Omegą bo grała na skrzypcach a nie potrafi zdefiniować najprostszego przypadku choroby np. katar. Wszystko co nienaturalne to złe, przewrażliwiona na punkcie higieny, najlepiej zakupić 5 litrów demostosu i dezynfekować nawet ją. Nie polecam chyba, że ktoś chce się nabawić depresji.
Opinia dodana przez: Damian