Lekarze Suszec

Na pierwszej wizycie lekarz wydał się sympatyczny i godny zaufania. Jednak po dzisiejszej teleporadzie muszę zmienić opinie. Kiedy w rozmowie zwróciłem się do niego "Panie Wojtku" - byc moze z rozbiegu, oburzył się i twaro pokazał bardzo wysokie mniemanie o sobie... Być może nie jest to problemem dla innych pacjentów, jednak dla mnie ważne żeby lekarz miał normalne podejście do pacjenta, a nie zachowywał się w sposób arogancki. Przepraszam jeśli ...
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Eugeniusz Kozubski

Ortopeda, Traumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółka Partnerska Lekarzy E. Kozubski, L. Romańska - Kozubska, M. Guzek
43-267 Suszec

Ortopeda Pan Eugeniusz Kozubski-polecam.To moja pierwsza wizyta u tego lekarza,jestem bardzo zadowolona. Mam problemy z wielopozimowa dyskopatia(wypadł mi dysk w sierpniu tego roku)ból,ból,do palucha w nodze przez pachwine,udo,kolano,śródstopie,po duży paluch w stopie,jestem po rehabilitacji ,pomogła na tyle że nie biorę dziennie tramalu,ketonalu,choć ze snem z powodu dolegliwosci jest ciężko.Od czasu tej "kontuzji" że tak to lekko ujme utykam Lekarz Pan Edward Kozubski po zapoznaniu się z obiętym mnie leczeniem przez ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Justyna Ślak

43-267 Suszec

skandal to na razie resztę napisze jak już będę w pełni zdrowa ale na pewno nie dzięki niej sposób w jaki mnie ta Kobieta potraktowała to jest jedno słowo skandal i z pewnością tego tak nie zostawię na razie jestem uziemiona prze chorobę ale będę zdrowa dzięki wspaniałemu lekarzowi ze Soprt Kliniki Nie życzę nikomu spotkać tej Kobiety na izbie przyjęć czy być na nią skazanym w szpitalu specjalnie nie ...
Opinia dodana przez: dorota

lekarz Zbigniew Wrzoskiewicz

ulica Narcyzów 8
43-267 Suszec

Omijać szerokim łukiem, kompletna porażka !!!!!!! Chamstwo, arogancja , buta, przedmiotowe traktowanie pacjenta !!!!!!!!

lekarz Roma Konieczna-Faruga

Internista, Anestezjolog