Ginekolog Położnik Trzcińsko-Zdrój

I Pułku Ułanów 9
76-100 Sławno

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam - wyrozumiały, empatyczny, stara się zrozumieć pacjentkę. Przy każdej wizycie poświęcał mi dużo czasu, odpowiadał na wszystkie pytania, dokładnie badał. Uspokoił moje lęki, ma wiele szacunku do człowieka, miły, kompetentny, spokojny. Dzięki doktorowi przeszłam ciążę i poród bez lęku i stresu. Jestem mu niezmiernie wdzięczna.

Opinia dodana przez: Kamila

Połczyn-Zdrój

Lekarz który poświęca pacjentce 20 minut i jest przy tym bardzo rzeczowy, cierpliwie tłumaczy daną chorobę lub dolegliwość. Jest przy tym po prostu miłym człowiekiem, który wzbudza zaufanie i sympatię. Polecam pana doktora :)

Opinia dodana przez: Jolanta

Słowackiego 2
78-200 Białogard

Pomimo ciagłego spóźnienia lekarza nie zmienię . Wszystko wytłumaczy , pomoże . Naprawdę godny polecenia .

Opinia dodana przez: Magda

Jacek Borowski Gabinet Lekarski
ulica Miła 4
78-300 Świdwin

Miły i sympatyczny , a przede wszystkim z poczuciem humoru lekarz, z którym można porozmawiać polecam÷))

Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Halina Kruszewska