lekarz Grażyna Hurła

Neurolog

2,6

Bardzo nieprzyjemna pani. Obraża pacjenta najgorszymi podłymi słowami. Pierwszy raz spotkałam się z takim nieludzkim traktowaniem. Użyła wobec mnie najgorszych słów jakie znam. Być może, że byłam pacjentką na NFZ? Nie znam wytłumaczenia na takie zachowanie albo po prostu taka jest po prostu wredna z natury. Wg tej pani to pacjent powinien przyjść z gotową diagnozą i że wszystkimi badaniami. Kultura się kłania pani lekarz

Kultura się kłania pani lekarz

Bardzo polecam Panią doktor. Miała przyjemność nachodzić się po lekarzach różnych specjalizacji i życzę każdemu takiego lekarza. Prswidlowe podejście do pacjenta,prawdziwy lekarz który wysłucha,zbada i pomoże. W dodatku co jest wielki atutem Pani pomaga i nie patrzy na pieniądze.

Od ponad dwóch lat stosuję zestaw leków przepisanych przez tę lekarkę i znacząco poprawiło to moje samopoczucie. Jestem wdzięczny za taką skuteczność leczenia.

Pani doktor jest konkretna, rzeczowa - daży do tego by wyleczyć a nie tylko leczyć.

Ta lekarka to jakieś nieporozumienie. Nie powinna zajmować się ludźmi!!! Traktuje człowieka jak śmiecia!!! Może jakbym zapłaciła za wizytę to by mnie potraktowała z szacunkiem, jak człowieka...