mgr Grzegorz Lemiesz

Rehabilitant

Polecam!!! Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na fizjoterapię w tym miejscu. Bardzo pozytywna atmosfera, doskonali fachowcy, którzy mają szeroką, stale poszerzaną wiedzę oraz umieją ją zastosować w praktyce. Czuję, że jestem w dobrych rękach i jestem zdecydowany na stałą współpracę. Niesamowite jest to, że potrafią bardzo szybko wyleczyć z kontuzji i problemów, przy których wielu lekarzy rozkłada ręce. Szczególne pozdrowienia dla Pana Mateusza Dąbrowskiego, który naprawił mój kręgosłup i uwolnił od kilku innych kontuzji oraz Pani Natalii, z którą można miło pogadać i która podnosi na duchu swoim dobrym humorem i pozytywną energią:)

Bardzo dobry rehabilitant i człowiek. Mysli i analizuje aby podjąć najlepszą metodę współpracy. Polecam!!

Dzięki temu Panu nie dałem się pokroić ! Żaden lekarz nie gwarantował w stu procentach udanej operacji,a namawiali mnie do zrobienia jak najszybciej bo inaczej czeka mnie wózek (specjaliści prywatnej kliniki) mam to na piśmie. Od urazu minęły już trzy lata i moje zdrowie oceniam na 95 % a to dlatego że już nie ćwiczę bo jestem leniwy i mam jakieś 5 % nadwagi może więcej ;-)

Bardzo dobry, skuteczny fizjoterapeuta. Polecam!

Bardzo dobry, skuteczny fizjoterapeuta. Polecam!

Bardzo miło podchodzi do pacjenta, tłumacząc co powoduje dane dolegliwości i jak będzie przebiegał proces leczniczy. POLECAM

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Olsztyn"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Augustów

Jarzębonowa 4
Jarzębinowa 11
16-300 Augustów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, PROCARDIA "
ulica Szpitalna 12
Specjalistyczna Przychodnia Powiatowa w Sejnach