dr hab. n. med. Grzegorz Zieliński

Neurochirurg

Dnia 29 sierpnia 2011 roku usunięto mi nerwiaka (znajdującego się między pierwszym, a drugim kręgiem szyjnym), który uciskał rdzeń kręgowy. Czas przed zabiegiem był dla mnie i mojej rodziny wielkim stresem. Na szczęście operację przeprowadził Pan Doktor Grzegorz Zieliński, który dzięki swoim umiejętnościom zadbał o to żeby wszystko przebiegło bez komplikacji i powikłań. Doktor Zieliński to wspaniały lekarz, specjalista, a przede wszystkim człowiek. Cechuje się ogromną kulturą osobistą i profesjonalnym podejściem do pacjentów. Pragnę podziękować również wszystkim pielęgniarkom oddziału neurochirurgii WIM na ul. Saszerów za fachową opiekę i życzliwość- „dziękuję Siostrzyczki”

Panie Doktorze, jestem Panu bardzo wdzięczny za odzyskane zdrowie i pełną sprawność fizyczną. Dziękuję z całego serca i życzę Panu Doktorowi szczęścia i zdrowia przez długie lata, Kazimierz z Nowej Soli.

Panie Profesorze jest Pan jedyny i nie powtarzalny,uratował mi Pan życie i z całego serca pragnę podziękować,jest Pan nie tylko lekarzem,ale i CZŁOWIEKIEM z wielkim sercem,usmiechnietym potrafiącym pożartować ale i poważny kiedy trzeba ehh mogłabym pisac i pisać o Panu :)DZIĘKUJĘ!

Dzięki panu doktorowi od którego emanuje ciepło i ogromne zaufanie odzyskałam wzrok i wiarę że jescze są lekarze z powałania. Bardzo polecam

Bardzo polecam

Świetny lekarz i znakomity fachowiec. Serdecznie dziękuję za usunięcie mikrogruczolaka przysadki. Dzięki dr Grzegorzowi jestem zupełnie zdrowa i nie muszę przyjmować żadnych leków:))

Jestem oczarowana prof. Zielińskim. Operował tętniaka u mojego syna przed dwoma laty. Syn po krwawieniu podpajęczynówkowym trafił na Szaserów z innego szpitala. Operacja trwała 3 godziny. Syn jest zdrowy, sprawny, pracuje i może wychowywać moją wspaniałą wnuczkę. Dziękuję Panu Profesorze.

Jestem po usunięciu gruczolaka przysadki mózgowej (wielkosc 25mm) lekarza oceniam bardzo dobrze. Lekarz godny polecenia

chciałbym aby w naszym kraju wszyscy lekarze byli jak dok. Grzegorz, kompetentni, rzetelni, ludzcy.

po prostu brak słów, by ocenić tego człowieka !! Innego takiego nie ma nigdzie indziej! To jego podejście do pacjenta i wszystko inne, wzbudza ogromne zaufanie! idealny lekarz !

po prostu brak słów, by ocenić tego człowieka !!

Należy do najlepszych lekarzy jakich znam :)

Należy do najlepszych lekarzy jakich znam :)

Co za lekarz!!!Miły .sympatyczny, kompetentny, spokojny , rzeczowy,konkretny ,zdecydowany.Poprostu super człowiek!!!Tylko podziwiać.Bardzo wspiera ppacjenta i rozumie.Bardzo polecam!!!!! No i taki zdolny ,młody!!!!oj BRYLANT!!

No i taki zdolny ,młody!!!!oj BRYLANT!!

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Warszawa"?

Wojskowy Instytut Medyczny
Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3
Lekmed
Świetlików 3
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Centrum Rehabilitacji SORNO
Grodzisk Mazowiecki