lekarz Halina Liminowicz

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Nigdy nie pozwólcie by Wasze dziecko było pod opieką tej "lekarki". Nie chciała leczyć dziecka, które było po długiej utracie przytomności bo stwierdziła że najadła się slodyczy pewnie i dlatego była ponad godzinę nieprzytomna. Jej zachowanie, wygląd, podejście do pacjenta jest spójne z jej przygotowaniem i kompetencjami. Strach się bać normalnie.

Kobieta minęła się z powołaniem. Bez żadnego badania i wywiadu stwierdziła że z dzieckiem wszystko dobrze i nie wie co my w ogóle robimy na oddziale. Podczas pobytu brak zainteresowania dzieckiem, na wypisie fałszywe informacje: dziecko podczas pobytu prawie cały czas skarżyło się na nudności i bóle głowy, dostawało leki przeciwbólowe a w wypisie o tym ani słowa. Całkowita strata czasu. Szczerze odradzam jakichkolwiek kontaktów z "panią doktor".

Nie znam gorszego lekarza od niej. Pojechałam do niej, bo tracę przytomność a ona dała mi skierowanie na psychiatrę . Brak zainteresowania, nawet nie spojrzała na wyniki badań. A jak powiedziałam, że mam cały czas za słabe ciśnienie i za niski cukier to powiedziała, że tak ma być ! Czekałam na wizytę dwa miesiące i nic się nie dowiedziałam. Brak podejścia do dzieci ! Nie polecam !

Kobieta okropna. W ogóle niezainteresowana pacjentem. Porażka. Nie wiem jak takie wredne babsko może pracować na oddziale dziecięcym. Unikać jak ognia!