3,9

Pani doktor po prostu zna się na rzeczy. Poświęciła mi i mojej córce bardzo dużo czasu i dzięki niej szybko dowiedzieliśmy się, co było nie tak. Naprawdę można jej zaufać, tak jak inni jestem jej niezmiernie wdzięczna za to, że ulżyła cierpienia mojemu dziecku i teraz wszystko jest ok. Otrzymałam wszelkie informacje dot. opieki nad dzieckiem z chorobą jelit i wykorzystuję je w praktyce. Pozdrawiam serdecznie panią doktor i dziękuję.

Mój syn ma obecnie 22 lata. Od 4 roku życia poważnie zachorował. Miejscowi lekarze usiłowali mi wmówić, że to nic poważnego, że wymyślam.Zupełnie przypadkowo trafiłam do Pani doktor. Nie tylko go zdiagnozowała, ale przez 10 lat leczyła, dzięki niej moje dziecko żyje i za to jestem jej bardzo wdzięczna. Maria Juśkiewicz

Pani Iwona jest bardzo fajna, ja sie bardzo ciesze ze do niej trafiłam. Wszystko poszło jak powinno. Według mnie lekarz sprawdza sie w 100%, POLECAM!

Polecam. Profesjonalne podejście do zawodu. Bardzo cenię sobie takich lekarzy, rozumiejących potrzeby pacjentów.

Mam 44 lata. pamietam panią doktor. Byłam jej pacjentką pewnie ok 30 lat temu.Ale pamiętam. Z szacunkiem odaję swój głos.Małgorzata Pietrzak

Dla mnie i mojego syna rewelacyjny lekarz. Właściwie uratowała go. Grażyna Stelmaszyk

rewelacyjna lekarka, wyprowadziła moją córcię z niedożywienia spowodowanego zespołem złego wchłaniania

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor! POLECAM, Synek jest bezglutenowcem- ma podejrzenie celiakii, jest na diecie i czuje sie dobrze!

Bardzo Miła Pani Doktor! Za każdym razem gdy jesteśmy poświęca nam dużo czasu i wszystko tłumaczy. Co się teraz nie zdarza. Po wyjściu z gabinetu ogarnia mnie spokój, że warto było czekać na wizytę u tak kompetentnej osoby.

Bardzo Miła Pani Doktor!

Niestety nie mogę podzielić powyższych opinii. Nam nie dość, że Pani doktor nie pomogła to jeszcze zaszkodziła. Na wizycie kompletnie nie słuchała co mamy do powiedzenia, bujała gdzieś w obłokach a na każde zadane pyanie odpowiadała "tak, tak". Dodam, że byliśmy u Pani doktor kilka razy prywatnie. Najsmutniejsze jednak jest to, że gdy naprawde potrzebowaliśmy jej pomocy, stwierdziła, że nic nie może dla nas zrobić. Tak nie zachowuje się prawdziwy lekarz. Nie polecam nikomu :(