lekarz Jadwiga Bryła-Janus

Dermatolog, Homeopata

Byłam osobiśćie na wizycie pani dr. usłyszałam diagnoza prawdziwa ,wszystkie choroby miałam stwierdzone przez Klinika w Ligocie .Byłam 2 miesiące chospitalizowana miałam ropniaka w jamie brzucha,zostałam skażona w klinice było ,bardzo żle,miałam zrobione wszystkie badania.a dr. Janus nie wiedziała ,że byłam w Klinice.ale przez jej badanie potwierdziła na co byłam chora i jak mam sie dalej leczyć,zażywałam tabletki chomopatyczne i czuję się jak bym nigdy nie była chora.Polecam każdemu skorzystać z porady dr.Janus.'Koperwas'czerwionka

Jestem po żółtaczce. W ciągu roku leczenia się u dr wydolność mojej wątroby z 40% została zwiększona do 80%. Wyniki potwierdzone w poradni hepatologicznej. Cena wizyty może wydawać sie duża, ale otrzymujemy także zapas środków homeopatycznych na okres 2, 3 miesięcy. Tyle a nawet wiecej wydajemy po wizycie u innych lekarzy po drodze odwiedząjac aptekę z receptami.

Bardzo Polecam panią doktor miła sympatyczna bardzo się przejmuje ,każdym pacjentem .

Najwspanialsza lekarka i człowiek, gdyby wszyscy lekarze mieli tyle serca dla pacjentów...

Życzę aby w Polsce byli sami tacy lekarze jak dr Bryła-Janus!!!!

Życzę aby w Polsce byli sami tacy lekarze jak dr Bryła-Janus!!!!

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Jastrzębie-Zdrój"?

Jastrzębie-Zdrój

ulica Plac Krakowski 8/1