Jadwiga Orzoł-Szymańska

Okulista

Nie prowadzi rejestracji, ale kolejka nie byla duza, a poczekalna przestronna i wygodna. Badanie trwalo jakies pol godziny, doktor nie spieszyla sie, sluchala co mam do powiedzenia. Jestm zadowolony.

Miła atmosfera u okulisty jest strasznie miła lecz nie wysłuchała do końca problemu a wzięła sie za leczenie i do tej pory nie wyleczone

Polecam. Wizyta z członkiem rodziny, czyli dwoje pacjentów - fachowość własna, sprzęt, indywidualne podejście i ptrawdziwa porada.

bardzo dobra okulistka, kompetentna, stawia dobrą diagnozę, nie każe zakładać pochopnie okularów, zaleca ćwiczenia oczu, co naprawdę pomaga, zawsze jest nastawiona frontem do klienta, nie jest materialistką, ma dobre podejście do wszystkich pacjentów

Polecam. Mam problemy z widzeniem od lat. Pani doktor nie oszukuje mnie, że dokona cudu. Zawsze mi pomoże i doradzi, nie zaszkodzi. Jest obiektywna w ocenie.

Byłam u na prawde wielu lekarzy okulistów i tylko pani Szymańska dobrze zdiagnozowała moją chorobę. Wyleczyła też mojego chłopaka z ciężkiego zapalenia. Zawsze ją polecam.

Bardzo dobry lekarz, polecam. Gdyby każdy lekarz okulista taki był to świat byłby zupełnie inny.

Bardzo dobry lekarz, fachowiec, wspaniałe podejście do pacjenta. Nie materialista

Wciąż poszukujesz "Okulista Słupsk"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Izabella Nisiewicz-Jacek
ul. W.Polskiego 50/117