dr n. med. Jan Miodoński

Neurochirurg

Miałam operacje 15.09 guza mózgu. Operował mnie dr Jan Miodonski. Świetny lekarz, specjalista i człowiek. Moje życie było w jego rękach ale dzięki niemu żyje i czuję się dobrze. Dziękuję panie doktorze.

Dr Tomas Nytra (Oddział Neurochirurgii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku - Białej). W styczniu 2013 r. byłam operowana przez Dr Nytrę z powodu stenozy lędźwiowej. Efekty są rewelacyjne - mogę stać bez bólu i dużo chodzić. Dr Nytra jest nie tylko wspaniałym fachowcem, ale także cudownym człowiekiem. Jego wyjątkowe podejście do pacjenta i duże poczucie humoru sprawiły,że pobyt w szpitalu wspominam bardzo miło. Dziękuję Panie Doktorze!!!

wspominam bardzo miło. Dziękuję Panie Doktorze!!!

Doskonały fachowiec o dużej wiedzy. Miły, ciepły, wyrozumiały,dobry człowiek. Doskonale wykonał operację usunięcia guza mózgu. Pełen profesjonalizm!

10 lat temu wykryto u mnie guza mózgu, który został zoperowany przez dr Miodońskiego. W trakcie leczenia lekarz wykazał się ogromną troską i elastycznością w ustalania terminów wizyt kontrolnych (dzięki temu nie musiałam przerywać studiów), zawsze był uprzejmy i chętnie udzielał odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytanie dotyczące choroby. Polecam.

Pomógł mi dojść do zdrowia ! Po skomplikowanej operacji kręgosłupa :( Jest bardzo dobrym specjalistą POLECAM !!!!!! Pozdrawiam :*

Pomógł mi dojść do zdrowia ! Po skomplikowanej operacji kręgosłupa :(

Jest bardzo dobrym specjalistą POLECAM !!!!!!

Pozdrawiam :*

Bardzo dobry fachowiec.Dzięki niemu odzyskuję chęci do życia po operacji kręgosłupa.Dziękuję doktorze

trochę dziwna ta skala ocen- zapomniano o ''6'' wspaniały dr ,pozdrawiam -dziękuję... :)

trochę dziwna ta skala ocen- zapomniano o ''6''
wspaniały dr ,pozdrawiam -dziękuję... :)

bardzo mi pomógł,znowu mogę normalnie oddychać!!!! bardzo dziękuję!!!

bardzo mi pomógł,znowu mogę normalnie oddychać!!!! bardzo dziękuję!!!

byłam na konsultacji szczerze się zawiodłam

byłam na konsultacji szczerze się zawiodłam

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Bielsko-Biała"?

Szpital Wojewódzki
Starobielska 11
ulica Szara 5
Drobniewicza 29A
43-316 Bielsko-Biała
Komorowicka 23 (Oko-Centrum SC)
43-300 Bielsko-Biała
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Świętego Łukasza Sp z o.o.
ulica Bystrzańska 94b
43-309 Wilkowice