lekarz Julita Jasionowska

Wszystko to co przeczytałam wyżej o Pani Doktor zgadza się co joty. Byłam w piątek na SORze. Ale czy my coś możemy z tym zrobić oprócz obowiązkowej zapłaty na kasę chorych? Tak jak powiedziałam Pani Doktor nie mam kompetencji ani wiedzy, aby wypisać sobie samej lek.

Negatywne podejście do pacjenta, nie zależnie o której godzinie zjawił by się na szpitalu. Tacy lekarze nie powinni mieć kontaktu z pacjentem, może lepiej wychodzi pani doktor papierkowa robota. Nie polecam

Trafiłam na SOR z bardzo mocnym bólem brzucha. Pani doktor stwierdziła, że to zwykła kolka jelitowa, dostałam zastrzyk przeciwbólowy i rozkurczowy i do domu. Kiedy po 2 godzinach ból nie przechodził a wrecz się nasilał wróciłam na SOR i zasugerowałam P. doktor, żeby zrobiono mi USG jamy brzusznej, na co usłyszałam że "...USG nie leczy, skoro boli to dalej będzie bolało...". Po moich naciskach dostałam skierowanie do szpitala, gdzie usłyszałam-ostre kamicze zapalenie woreczka żółciowego. Od razu trafiłam na chirurgię, gdzie w tym samym dniu przeprowadzono zabieg ERCP a na drugi dzień usunięto mi woreczek żółciowy. Nie polecam p. doktor.

Takiego lekarza od lat nie spotkałam, gdy o 3 w nocy pojawiłam się na pogotowiu Pani doktor już na wstępie przywitała mnie lodowatym spojrzeniem po czym przez cały czas miała do mnie jakieś pretensje. W zemście za to, że ośmieliłam się ją obudzić w godzinach pracy przypisała mi antybiotyk płaty 100% wczesniej juz kupowałam go i był oczywiście przez połowę tańszy. Gratuluję Pani doktor kultury osobistej i dobrego wychowania naprawdę będę panią omijać z daleka a przyszłym pacjentom też to radze, nie budźcie pani doktor bo niewyspana potrafi być naprawdę niemiła.