lek. dent. Katarzyna Perek

Chirurg stomatolog

Dr Perek to bardzo konkretna, profesjonalna, a przy tym miła i kulturalna osoba, dzięki której atmosfera w gabinecie jest wręcz radosna. Kiedyś bałam się nawet czyścić zęby z kamienia, dziś siadam ze spokojem na fotel podczas każdej wizyty. Pani doktor usuwała mi chirurgicznie zatrzymaną ósemkę - szybko, sprawnie i bezboleśnie. Co więcej, już następnego dnia po zabiegu nie miałam żadnej opuchlizny czy odrętwienia. Wszystko pięknie i szybko się zagoiło. Jeśli zaś chodzi o wypełnienia - dr Perek jest w tym temacie mistrzynią. Zęby nie tylko przestają boleć, są dokładnie wyczyszczone ...

Jeśli zaś chodzi o wypełnienia - dr Perek jest w tym temacie mistrzynią. Zęby nie tylko przestają boleć, są dokładnie wyczyszczone i wyleczone, ale i wypełnione tak precyzyjnie, że trudno rozpoznać, że w ogóle w nie ingerowano.

Zachęcam każdego, by oddał dr Perek swoje uzębienie pod opiekę. Ja jestem bardzo zadowolona, że to zrobiłam.

Witam, byłem u pani dr Katarzyny Perek z moimi nieszczęsnymi ósemkami, obawiałem się, jak będzie wyglądał cały zabieg, ale wszystko poszło znakomicie, widać, że ta pani doktor ma duże umiejętności i odpowiednie podejście do pacjenta, z pełnym przekonaniem mogę polecić tę dentystkę

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Warszawa"?

dr
Paweł Fudalej