Kazimierz Opiela

Rehabilitant

Trafilem do dr Opieli przez kolegę borykałem sie z z bulami kregosłupa lędźwiowego skoliozą odcinka lędźwiowego i poprzestawianymi dyskami po wizycie u doktora dziesięc lat nie bylem u neurologa w związku z moimi dolegliwosciami. Bardzo dobry i godny polecenia lekarz

super lekarz leczę sie u niego 8lat,wczesniej byłam u kilku lekarzy ,zaden nie pomógł. po wizycie u dr. Opieli stanęłam na nogi,zaczęłam normalnie funkcjonowac. Dziękuje panie doktorze i zdrowia życze

Mam problemy z kręgosłupem szyjnym , co pewien czas pojawiają się dolegliwości bóle i drętwienie rąk . żadna rehabilitacja i zalecenia neurologa nie pomagają tak jak wizyta u doktora Opieli , Ból ustępuje natychmiast . POLECAM

Mam problemy z kręgosłupem
Ból ustępuje natychmiast . POLECAM

Wspaniały doktor. Swego czasu byłem już po konsultacji neurochirurgicznej (na której lekarze stwierdzili "tylko operacja", gdyż nie chodziłem), a w międzyczasie trafiłaem do pana Opieli. Po pierwszej wizycie (po około 2 tygodniach) dolegliwości się zwiększyły, jednak dalej ćwiczyłem, to co doktor zalecił, po kolejnych dwóch tygodniach już chodziłem z niewielkimi dolegliwościami. Następne 3 wizyty i jestem sprawny do dzisiaj. Amatorsko uprawiam sport. Raz w roku jestem na wizycie kontrolnej i wszystko jest w porządku. Każdemu polecam, tylko trzeba wykonywać wszystko według wskazań. Jestem pod wielkim wrażeniem jego wiedzy i kompetencji.

WITAM JESTEM WF-ISTĄ I SPORTOWCEM ... BIEGAM SKACZĘ PŁYWAM UPRAWIAM NAWET KULTURYSTYKĘ ... DO DOKTORA TRAFIŁEM Z PRZEPUKLINAMI I OGÓLNYM ROZSYPANYM KRĘGOSŁUPEM W ODCINKU LĘDZWIOWYM ... LEKARZ TEN POSTAWIŁ MNIE NA NOGI .. W DALSZYM CIĄGU UPRAWIAM SPORT TRZYMAM SIE ZALECEŃ DOKTORA I JEST WSZYSTKO OK... POLCECAM

Rewelacyjny człowiek. Kilka lat temu otrzymałam skierowanie na operację kręgosłupa. Znajomy wtedy polecił mi dr Opanię, zanim wyląduje na stole operacyjnym. Po wizycie u dr i nastawieniu kręgów na miejsce, 2 lata nie brałam żadnych tabletek przeciwbólowych! Jenak poza tym nie ćwiczyłam wg jego wskazań, ból wrócił i znów jadę do mojego doktora! Nie mam słow, jest niepowtarzalny. Profesjonalista!

11 lat temu, kiedy to profesorowie z trzech szanowanych w kraju szpitali namawiali mnie tylko i wyłącznie do operacji na kręgosłupie, a ja praktycznie byłem przykuty do łózka, Pan Doktor Kazimierz Opiela postawił mnnie na nogi i z jego nauką prowadzę aktywny tryb życia mając obecnie 64 lata.

Wybitny lekarz. Jego wiedza zdumiewa. Profesjonalista z najwyższej półki. Nikt nie byl w stanie mi pomóc. U niego po pierwszej wizycie na nowo się czlowiek narodził.

DOKTOR OPIELA jest bardzo dobry ,polecam wszystkim chorym z urazem kręgosłupa.

DOKTOR OPIELA jest bardzo dobry ,polecam wszystkim chorym z urazem kręgosłupa.

profesjonalność,uprzejmość, indywidualne podejscie do każdego pacjenta,

profesjonalność,uprzejmość, indywidualne podejscie do każdego pacjenta,

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Gorlice"?

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
38-322 Łużna
ul. Henryka Sienkiewicza 12A
ulica Biecka 45
38-300 Gorlice
"Uzdrowisko Wysowa" S.A. Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej- Sanatorium Uzdrowiskowe Biawena
107
38-316 Wysowa-Zdrój