lekarz Krystyna Wojszkun

Lekarz medycyny pracy, Okulista

długo i cierpliwie tłumaczyła co muszę poprawić w sowim życiu aby choroba nie rozwijała się. chodziłam na różne wizyty do różnych lekarzy co prawda w Pani Wojszkun byłam prywatnie, ale i tak miała dużo empatii i ciepła.

Pełen profesjonalizm od początku wejścia do gabinetu. Życzliwa rejestracja, a jeszcze lepszy lekarz, który szybko i sprawnie zbadał i na każde moje pytanie odpowiedział z pełnym profesjonalizmem. Wszystkim polecam tak miłych lekarzy medycyny pracy u którego ja byłam :)

Super Lekarz Bardzo miła i uprzejma. Wizyta była czystą przyjemnością. Pani Krystyna wyczerpująco odpowiedziała na moje wątpliwości. Zdecydowanie polecam.

Super Lekarz Bardzo miła i uprzejma. Wizyta była czystą przyjemnością.
Pani Krystyna wyczerpująco odpowiedziała na moje wątpliwości.
Zdecydowanie polecam.

Lekarz tylko na pieczątce. Zero empatii dla pacjenta. Ludzi traktuje, jak towar na taśmie produkcyjnej. Zapomniała kim jest, co przysięgała i po co studiowała. Pacjent będąc w gabinecie, czuje się z góry traktowany. Strach się odezwać. Boję się surowości pani doktor.

Pani chyba czuje że nie musi być miła. Zapomina ze pacjent to jej klient. Rzadko się zdarza aż tak antypatyczna osoba. Szczerze to panie z apteki są bardziej pomocne niż ona.

Jestem pacjentką Pani doktor. Mam do niej pełne zaufanie. Jest bardzo cierpliwa, ciepła i pomocna. Ma super podejście do dzieci. Polecam