Lekarze Laryngolog dziecięcy

lekarz Renata Chwastek

Konstytucji 3 Maja 19 lok. 23
34-120 Andrychów

Bardzo dobry lekarz, lecze sie juz długo i zawsze pomoze, udalo jej sie wyleczyc moje klopotliwe zatoki, polecam!

lekarz Zofia Małgorzata Żaczek

Przychodnia Lekarska "Żaczek"
10 Lutego 15
08-110 Siedlce

Wyleczyła mnie po dwóch wizytach jedyny skuteczny lekarz jakiego ja znam...na nfz wizyta odbywa się jak prywatna bo Pani doktor bada dokładnie , sprawdza dokumentację bardzo jest skrupulatna .. Kompetentna miła i pomocna.
Opinia dodana przez: Amonit

dr Iwona Jurkanis

Laryngolog dziecięcy, Lekarz konsultant ZUS

PROXIMUM
Żelazna 34 gabinet 208
53-428 Wrocław

Moja córeczka została nareszcie zdiagnozowana właściwie-podejrzewałam wadę słuchu,która występuje w mojej rodzinie. Okazało się, że to przez zapalenie zatok, na które dzieci też mogą chorować i przerośnięty migdał.Pani doktor dokładnie wypytała o choroby i zleciła leki , które pomogły.W gabinecie można zbadać słuch i wyniki są teraz dobre. Mogę polecić -doktor jest sympatyczna,cierpliwa i wszystko tłumaczy.Beata

Jolanta Otocka-Wołyniec

Laryngolog

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Laryngologiczna S.c.otocka-Wołyniec J.kaźmierczak A.
48-300 Nysa

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Z całą stanowczością mogę polecić każdemu. Profejonalne podejście, nie lekceważy pacjenta, wykazuje zrozumienie. Po długich męczarniach z zatokami przepisała leki, dzięki którym ulżyło, podczas dokonywania zabiegu bardzo starannie mnie przygotowała, prosto i zrozumiale wytłumaczyła jak postępować w okresie pozabiegowym i doradziła jak uniknąć problemów w przyszłości. Życze sobie i innym takiego lekarza przy innych dolegliwościach.
Opinia dodana przez: Daniel

dr n. med. Teresa Tomera-Proksa

ulica Nowa 6
43-600 Jaworzno

wspaniała, zaopiekowała się moim mężem profesjonalnie

dr Andrzej Lakota

Laryngolog dziecięcy

Wrocław

Dr Łakota skuteczny, rzetelny, bardzo dobry fachowiec z laryngologii. Można na nim polegać. Leczy dzieci i dorosłych. Dokładnie zbada, prawidłowo rozpozna, zastosuje skuteczne leczenie. Sam się o tym przekonałem. Tak dobrego laryngologa z długoletnią praktyką ciężko dzisiaj znaleźć.
Opinia dodana przez: Mirosław B.

dr n. med. Zbigniew Berger

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "przy Mickiewicza"Sp.p.
Adama Mickiewicza 14
15-222 Białystok

tak jak poprzednik uważam że był dobry był lekarzem z powołania.

dr n. med. Maciej Wróbel

Laryngolog

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Polecam Pana Doktora! Byłam u niego kilka razy sama a także z synkiem. Wszystko dokładnie wytłumaczył, synek nie wystraszyl się podczas badania. Kompetentny i miły lekarz.
Opinia dodana przez: marika

lekarz Marcin Mochocki

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1
30-548 Kraków

Miałam ostatnio usuwane migdałki u dr Mochockiego. Muszę powiedzieć, że to bardzo dobry lekarz, niezwykle dokładny i staranny. Umie też rozmawiać z pacjentami i wie jak ich uspokoić przed zabiegiem :)
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Klaudia Cierniak-Kożuch

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14
31-530 Kraków

Bardzo dobre wrażenie, kompetentna, doskonała znajomość zagadnień medycznych, b.dobre podejście do dziecka. Pani doktor budzi zaufanie, a jej diagnozy są trafne. Trafiłam do niej dzięki poszukiwaniom w internecie i nie zawiodłam się. Super lekarz!! Z powołania, oddany swej pracy. Po wizycie, zaaplikowanych lekach synek czuje się o niebo lepiej. Polecam na trudne konsultacje laryngologiczne.
Opinia dodana przez: koniczka

lekarz Krystyna Augustyn

Laryngolog, Foniatra

Chabrów 20 lok. 10
45-221 Opole

Uważam, że Pani doktor jest naprawdę znakomita. Bardzo uprzejma, tłumaczy dolegliwosci i co najważniejsze wyleczyla mnie. Z pewnością gdy bede miał problemy z gardłem znów zwróce sie do Pani Augustyn. Polecam.

dr Maciej Zatoński

Dolnośląskie Centrum Okulistyczne
pl. Hirszfelda 1
Wrocław

Pan doktor zajmuje się także propagowaniem zdrowego stylu życia. W sumie za 4 wizyty zapłaciłam 600 PLN - ale jestem zadowolona z każdej wydanej złotówki. Na początku wypełniłam ankiety dotyczące mojego życia, a doktor przygotował dla mnie (niestety po kilku dniach dopiero) cały pakiet zaleceń zdrowotnych (w tym propozycję diety i plan ćwiczeń fizycznych) oraz kazał przyjść na wizytę za miesiąc... No i przyszłam. 2 kg mniej i -4 cm ...

dr n. med. Anna Konieczna

Laryngolog, Alergolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

PANI DOKTOR bardzo kompetentna dostałam się do niej skierowana od innego lekarza z tej jednostki. uważam że tak powinno się traktować pacjenta .Syn został bardzo dokładnie przebadany nie wiedziałam że w jednej przychodni można zrobić tyle badań, i jeszcze nie oszczędza sie na skierowaniach na badaniach.Na wizytach prywatnych robi się mniej.Synek został zdiagnozowany i po 2 miesiącach wyleczony , a wcześniejsza walka trwała kilka lat polecam serdecznie

lekarz Zuzanna Kurzela

Kolonia Anielinki 6a
80-046 Gdańsk

Dobry diagnosta, wzbudzająca zaufanie, duże doświadczenie, racjonalne podejście. Polecam bezwzględnie :)
Opinia dodana przez: Ania
Byłam na ostrym dyżurze z mężem (mąż stracił słuch w czasie kąpieli w jeziorze),lekarz poświęcił 1,5 godziny czasu.Jest wspaniałym "fachowcem",w dodatku przesympatyczny i skuteczny. Jeszcze raz bardzo dziękuję za tak wspaniałego specjalistę i za pomoc którą otrzymaliśmy.

dr n. med. Maciej Przestalski

Piłsudskiego 43 pok.121
50-032 Wrocław

Mimo wieloletniej praktyki lekarskiej i ogromnej wiedzy teortycznej posiada duuuzo empatii, choc czasami zapomina, ze pacjent moze nie rozumiec terminologi medycznej. Od pacjenta oczekuje wspolpracy w leczeniu. Bywa, iz rezygnuje z honorarium, gdy ma pewnosc, ze finanse chorego nie sa w najlepszym stanie

lekarz Anna Buła

Laryngolog, Alergolog

Wilczycka 42
55-093 Kiełczów

Anna Buła to osoba wyjątkowa czas dla pacjenta przede wszystkim piękna kobieta i wspaniale pachnie ( to chyba COCO madmoisele
Polecam tego lekarza. Był dopiero trzecim laryngologiem w Zielonej Górze, który pomógł mi w "gardłowej sprawie". Już na pierwszej wizycie zlecił dużo badań, w tym gastroskopię, która wykazała, że gardło jest stale podrażniane przez kwasy żołądkowe o zbyt wysokim poziomie. Przepisał lek, który pomógł i nie był bardzo drogi. Pan doktor ma wszechstronne podejście do stanu zdrowia pacjenta (m.in. badał manualnie węzły - a wiem, że nie każdy laryngolog to ...
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Wiesława Drapała

Nauczycielska 13 lok. 47
12-100 Szczytno

Bardzo polecam. Bardzo dobry Laryngolog. Pani Doktor pomogla mi bardzo z moimi problemami zdrowotnymi. Jestem bardzo wdzieczny.

lekarz Jadwiga Kossowska

Laryngolog dziecięcy

Wieczorka 27 lok. 18
44-100 Gliwice

Pani Doktor Kossowska jest bardzo dobrym otolaryngologiem. Odpowiada na pytania, jest uprzejma i dzieci się jej nie boją. Badanie jest dość dokładne i spokojnie można zrozumieć co chce nam przekazać.