Lekarze Lekarz sportowy

lekarz Władysław Kruszniewicz

Władysława Łokietka 13
58-100 Świdnica

Wspaniały lekarz. Życzliwy, cierpliwy i dokładny. Z chęcia odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. To przyjemność polecić pana doktora Kruszniewicza.
Opinia dodana przez: Mateusz Tondel

lekarz Romana Krzemińska-Siemaszko

ulica Polna 2A
86-100 Świecie

Pani Doktor jest lekarzem z powołania. Podczas wizyty stwarza przyjazną atmosferę. Leczy skutecznie. Posiada rozległą wiedzę z zakresu medycyny. Sam kontakt z nią jest leczący.

lekarz Krzysztof Wojtyniak

HIPOKRATES
ul. Mickiewicza 2
63-100 Śrem

Świetny,godny polecenia lekarz. Leczę się u tego lekarza od kilku lat,ma zawsze czas na wysłuchanie pacjenta.Nie miałem nigdy problemu ze skierowaniem na dodatkowe badania.Mam znajomych,którzy są też zadowoleni z tego lekarza.

lekarz Paweł Dubis

Medicus
ul. Wiejska 3A
62-230 Witkowo

Pan doktor Dubis, to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Zawsze rzeczowo i kompetentnie wszystko objaśni. Bardzo zaangażowany przy podejściu do diagnostyki, rzetelny i dokładny. A przy tym miły i ciepły człowiek. Dziękuję serdecznie, panie doktorze.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Hanna Ratajczak

medyk
powstańców wielkopolskich
63-100 Śrem

Pierwszy raz byłam u Pani Dr w styczniu-i po tej wizycie szczerze polecam!!!! Bardzo dokładnie bada, wypytuje o objawy, skłonności do chorób w rodzinie, bez problemu kieruje na badania jak również informuje o bezpłatnych badaniach diagnostycznych. POLECAM raz jeszcze!!
Opinia dodana przez: PACJENTKA
Niezwykle uprzejme podejście do pacjenta, szczegółowe badanie, i spokojne wyjaśnienie diagnozy pacjentowi. Polecam. Dr. Roland Kopeć jest nie tylko bardzo kompetentnym lekarzem, ale też dba o range swego zawodu.
Opinia dodana przez: Adolfina

lekarz Hanna Gawrońska

Dermatolog, Lekarz medycyny pracy

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRAXIS" Krzysztof Kosiński
ulica Dworcowa 2
72-200 Nowogard

Polecam !!!! Leczyła mnie i wyleczyła ,bardzo dobra w swoim zawodzie oby wszyscy tacy byli .Pozdrawiam Teofil
Opinia dodana przez: Teofil

lekarz Anna Cisek

PANACEUM
64-300 Nowy Tomyśl

To prawdziwy lekarz z powołania . DZIĘKUJĘ
Lekarz prawdziwy z powołania ktòry podchodzi do pacjenta z sercem dla mojej rodziny nieoceniony nigdy byśmy nie zamienili byśmy pana doktora Turczańskiego na innego lekarza
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Tomasz Fischer

Odolanow
63-430 Odolanów

godny polecenia,najlepszy w Odolanowie.Z każdym pacjentem porozmawia i wytłumaczy ze zrozumieniem chorobę.

dr Szczepan Więckowski

Pediatra, Lekarz rodzinny

Wojewódzki Szpital Dziecięcy
Warszawa

Zdecydowanie polecam. Leczyłem się długo u pożal się Boże lekarki, która sypała antybiotykami na wszystkie strony. Pan doktor był zdecydowany, pewny tego co robi, zna się na rzeczy. Oby więcej takich lekarzy, którzy patrzą na pacjenta tak jak dr Więckowski, a nie na kopertę !

Ludmiła Szczepaniak

Przychodnia Kozanów
Dokerska 9
54-142 Wrocław

Odpowiednia,kompetentna,miła osoba na właściwym miejscu. Szkoda ,że tak długo szukałem takiej lekarki.
Opinia dodana przez: krzysztof

dr Konrad Żabiński

MEDICUS
al. Marszałka Piłsudskiego 72
43-609 Jaworzno

Dobry lekarz,człowiek o dużej wrażliwości.Lekarz który umie słuchać.Za każdym razem trafna diagnoza i skuteczne leczenie.Jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Dominika

Linda Ososińska-Więckowska

Gorzów Wielkopolski

Polecam. Cierpliwa, pomagająca, z wiedzą teoretyczną i praktyczną.

lekarz Małgorzata Kościelniak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ulica Warszawska 2
52-114 Wrocław

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, trafnie stawia diagnozę. Jako osoba i lekarz z dużym zaangażowaniem traktuje dzieci, jak również osoby starsze.

lekarz Renata Duchnik

Lekarz rodzinny, Pediatra

Częstochowska 4/13
70-121 Szczecin

Wspaniała Pani Doktor z sercem i z powołania. Zawsze wysłucha i pomoże, wystawi trafną diagnozę. Przyjmuje do ostatniego pacjenta nawet po godzinach pracy. Polecam wszystkim, bo takiego lekarza, oddanego pacjentowi bardzo ciężko znaleźć.
Opinia dodana przez: Mama Mateusza i Klaudii

lekarz Wojciech Rolski

Lekarz med. paliatywnej, Radioterapeuta

MAZOWIECKI CENTRUM ONKOLOGICZNE
WIELISZEW, KOŚCIELNA 66
Wieliszew

Bardzo dobry, komunikatywny lekarz. Polecam. On jest fenomenem! Traktuje pacjenta podmiotowo i z empatią i to podczas wizyty na NFZ w poradni przyszpitalnej.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Mirosław Puławski

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia
Szkolna 6
98-324 Wierzchlas

Wspaniały lekarz, bardzo pomocny i życzliwy, sumienne podejście do pacjenta i zrozumienie potrzeb pacjenta

lekarz Agnieszka Reifur-Kwiecień

Jugosłowiańska / 65d
Wrocław

Od Pani Dr.inni lekarze mogliby uczyć się nie tylko kunsztu lekarskiego,ale i podejscia do samego pacjenta.Konkretna,szybka,skutecza pomoc,trafna diagnoza i życzliwość dla drugiego człowieka to podstawowa zasada jaką kieruje się Pani Dr.Przede wszystkim nie szkodzić a pomagać i to właściwie każdemu kogo spotka na swojej drodze...życzę wszystkim pacjentom tak wspaniałego lekarza i czlowieka!!!-Mariusz.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Tomasz Łaczmański

ul. Wrocławska 77/1
55-045 Rogów Sobócki

Jak dotychczas Pan Doktor wyleczył mnie ze wszystkich moich dawnych przypadłości. Teraz trzymajmy kciuki w sprawie wyleczenia choroby refluksowej. Musi się udać! Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Andrzej Boroński