lek. med. Aleksandra Szczepańskalek. med. Aleksandra Szczepańska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

lek. med. Aleksandra Szczepańska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Lek. med. Aleksandra Szczepańska, specjalista dermatolog, która od kilkunastu lat zajmuje się medycyną estetyczną.
Lek. med. Aleksandra Szczepańska ukończyła ...

Lek. med. Aleksandra Szczepańska ukończyła Akademię Medyczna w Krakowie, Wydział Lekarski. Posiada drugi stopień specjalizacji z dermatologii i wenerologii.
Jako lekarz uczestniczy w wielu kongresach krajowych i zagranicznych, szkoleniach anti – aging. Na bieżąco wprowadza nowości z rynku medycyny estetycznej do swojego gabinetu.
Jej wiedza i doświadczenie są cenione przez pacjentów, którzy w trakcie konsultacji otrzymują profesjonalną poradę.
Dla Pani Doktor najważniejsze jest zadowolenie pacjenta z wykonanego zabiegu. Ceni sobie naturalny efekt zabiegów, które proponuje uwzględniając indywidualne potrzeby pacjenta.
Proponowane zabiegi wykonuje na sprawdzonych przez uznanych w świecie specjalistów dermatologii estetycznej i chirurgii plastycznej, produktach renomowanych i istniejących od wielu lat firm, które posiadają liczne badania kliniczne i certyfikaty potwierdzające ich skuteczność i bezpieczeństwo. Stale współpracuje z takimi firmami jak: Galderma, Allergan i Lea Vivacy.
W swojej ofercie proponuje zarówno zabiegi wypełniania kwasem hialuronowym, toksyną botulinową, mezoterapię, peelingi medyczne, laseroterapię i wiele innych.

15.03.2017

Cieszę się, że zdecydowałam się na wizytę u Pani doktor, po przeczytaniu opinii tutaj łatwiej mi było podjąć decyzję. Nie żałuję! Polecam! Na prawdę bardzo miła lekarka, tłumaczy jasno i konkretnie, widać wiedzę i umiejętności. Na kolejną wizytę idę już bez obaw :)

22.02.2017

u tego lekarza nie czujesz skrepowania, wszystko dobrze wytlumaczy i od razu czujesz się lepiej. swietny specjalista!!!!!!

05.12.2013

U Pani dr zrobiłam usta . Wyszło cudownie . Jestem bardzo zadowolona. Jeśli usta to tylko u dr Szczepanskiej

02.10.2012

Jestem pacjentką Pani Doktor od kilku miesięcy . Odkąd jestem pod jej opieką oraz stosuję przepisane przez nią leki moja choroba zniknęła. Jestem bardzo wdzięczna . Dziękuje .

24.09.2012

~Gość Bardzo dobry specjalista,polecam