lek. med. Aleksandra Szczepańskalek. med. Aleksandra Szczepańska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

lek. med. Aleksandra Szczepańska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Lek. med. Aleksandra Szczepańska, specjalista dermatolog, która od kilkunastu lat zajmuje się medycyną estetyczną.
Lek. med. Aleksandra Szczepańska ukończyła ...

Lek. med. Aleksandra Szczepańska ukończyła Akademię Medyczna w Krakowie, Wydział Lekarski. Posiada drugi stopień specjalizacji z dermatologii i wenerologii.
Jako lekarz uczestniczy w wielu kongresach krajowych i zagranicznych, szkoleniach anti – aging. Na bieżąco wprowadza nowości z rynku medycyny estetycznej do swojego gabinetu.
Jej wiedza i doświadczenie są cenione przez pacjentów, którzy w trakcie konsultacji otrzymują profesjonalną poradę.
Dla Pani Doktor najważniejsze jest zadowolenie pacjenta z wykonanego zabiegu. Ceni sobie naturalny efekt zabiegów, które proponuje uwzględniając indywidualne potrzeby pacjenta.
Proponowane zabiegi wykonuje na sprawdzonych przez uznanych w świecie specjalistów dermatologii estetycznej i chirurgii plastycznej, produktach renomowanych i istniejących od wielu lat firm, które posiadają liczne badania kliniczne i certyfikaty potwierdzające ich skuteczność i bezpieczeństwo. Stale współpracuje z takimi firmami jak: Galderma, Allergan i Lea Vivacy.
W swojej ofercie proponuje zarówno zabiegi wypełniania kwasem hialuronowym, toksyną botulinową, mezoterapię, peelingi medyczne, laseroterapię i wiele innych.

Świetna Pani doktor ! zadawała szereg pytań ( nawet co jem itd. ) i po stosowaniu kuracji moje blizny małe, krosty znikają. Twarz mam bardziej gładką i jestem uśmiechnięta. Czekają mnie kolejne wizyty ale dzięki postępom jestem zadowolona z wizyt dr Szczepańskiej. Dużo zdrowia i dziękuję za pomoc.

Z pewnością wrócę do Pani Szczepańskiej, dobrze że udało mi się ją znaleźć i umówić, prowadzi mnie i moja skóra się polepszyła, a ja jestem pod kontrolą Pani doktor. Bardzo miła osoba. Jestem zadowolona z efektu! Teraz zastanawiam się nad zrobieniem ust i kącików oczu ale to skonsultuję jeszcze

Po wizycie nie mam na razie żadnych zastrzeżeń! Kontakt i konsutacja przebiegła w miłej atomosferze co w połączeniu z profesjonalnym podejściem Pani doktor ( jak widzę potwierdzoen też opiniami ) poskutkowalo, że zdecydowałem się na leczenie. Minął tydzień, widać pierwsze zmiany! Dziękuję Pani doktor !!!

Najlepszy lekarz! Nie chce już znać innych:-) miła sympatyczna kontaktowa. Dla mnie jak najbardziej lekarz godny polecenia!!!

Cieszę się, że zdecydowałam się na wizytę u Pani doktor, po przeczytaniu opinii tutaj łatwiej mi było podjąć decyzję. Nie żałuję! Polecam! Na prawdę bardzo miła lekarka, tłumaczy jasno i konkretnie, widać wiedzę i umiejętności. Na kolejną wizytę idę już bez obaw :)