lekarz Andrzej Mądroszkiewicz

Okulista

Wspaniały lekarz! Wyjątkowo dokładny i uprzejmy, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Pracuje z ogromnym zaangażowaniem. Bardzo polecam!

Cudowny człowiek! I wybitny lekarz. 8 miesięcy borykałam się z podwójnym widzeniem i żaden lekarz nie był w stanie wydać kompleksowej diagnozy. Jedni twierdzili, że problem jest z lewym okiem, inni że z prawem, jeszcze inni uważali, że to uraz neurologiczny i minie. W końcu trafiłam do Krakowa, do Pani dr Kaczmarek, ale i ona załamała ręce. Powiedziała, że jeśli ktoś w Polsce jest w stanie zająć się moim przypadkiem, to tylko dr Andrzej Mądroszkiewicz. Zaleciła pilną wizytę. I udało się jeszcze tego samego dnia. Wizyta trwała 3 godz. Pan dr jest niesamowicie dokładny i ma wielkie doświadczenie. Skrupulatnie przejrzał każdy dokument z moich badań, potem sam mnie przebadał i wydał diagnozę: obustronne porażenie nerwów bloczkowych i pourazowe uszkodzenie bloczka mięśnia skośnego górnego oka prawego. Diagnoza nie jest jakoś bardzo pocieszająca, ale w końcu ktoś potrafił kompleksowo stwierdzić co mi jest. A to wielki sukces! Dr zalecił masę ćwiczeń, przepisał pryzmaty (które może idealnie nie korygują mojego wzroku, ale chociaż nie wchodzę w ludzi na ulicach), zasugerował operację po roku od wypadku. Teraz wierzę tylko jemu :) Jeżdżę na regularne konsultacje i przygotowuję się do operacji. Serdecznie polecam!

Dr jest niesamowity, bada bardzo dokładnie, ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Przemiły człowiek, gorąco polecam

Wspaniały człowiek, genialny lekarz z bardzo duża wiedzą. Wizyta trwała 3h co się w dzisiejszych czasach nie zdarza. Trafna diagnoza. Bardzo życzliwe podejście do pacjenta. !!!

Trafna diagnoza. Bardzo życzliwe podejście do pacjenta. !!!

Wciąż poszukujesz "Okulista Kraków"?

OKOAKCENT Specjalistyczna praktyka chorób oczu Dr n. med. Marek Hanarz
ul. Kalwaryjska 63
Kraków

Centrum Diagnostyki Okulistycznej INTEROFTALMIKA s.c.
Fieldorfa Nila 10/3U
CONVEX S.C.