lekarz Anna Buczak

Neurolog

Nigdy w życiu nie spotkałem takiego lekarza, niegrzecznego, gburowatego i nieżyczliwego. Do pacjenta odnosi się w sposób poniżający, bezczelny i arogancki. Zostałem potraktowany jak śmieć i zbędny balast. Co do jej wiedzy medycznej nie mogę się wypowiedzieć bo wszystko ustalałem i konsultowałem z Panem dr Niemcem z którego powinna brać przykład. Źle mi się robiło na sam jej widok. Nikomu nie polecam tej pani! Z kim nie rozmawiałem na jej temat każdy na takie same odczucia. Z wyjątkiem jednego znajomego który chodził do pani Buczakowej prywatnie. Postanowiłem, że po wyjściu ze szpitala zamieszczę "tu i tam" moją prywatną opinię. Każdy kto mnie zapyta o zdanie na temat tej pani usłyszy ode mnie wersję nie ocenzurowaną jak to powyżej!!!!

Rewelacyjny neurolog a wogole specjalista w kazdym calu.Pomoze kazdemu kto ja sedecznie poprosi.Tak dobrego neurologa zycze kazdemu.

Zdecydowanie nie polecam tej osoby poniewaz predzej wpedzi kogos do trumny niz wyleczy. (nie mowie o prywatnym leczeniu bo jesli jej kase wyciagniesz to wtedy inaczej patrzy ale jesli nie... to dam sobie rece uciac ze ani nie wyleczy a raczej wpedzi w jakas psychoze.. bo wg niej kazdy kto nie da jej kasy udaje chorobe) Nie radze lezec na oddziale neurologicznym w chrzanowie!!Uwazajcie na nia... pozory myla.. Pozdrawiam PANIą pani BUCZAK

doskonaly lekarz!!! kompetentny trafne diagnozy

doskonaly lekarz!!! kompetentny trafne diagnozy

Specjalista w pełnym słowa znaczeniu!w publiczej przychodni poświęca trochę mniej czasu pacjentowi,ale potrafię to zrozumieć ze względu na ilość chętnych do leczenia przez Panią Doktor!

Mialam przyjenosc lezec na oddziale prowadzonym przez Pania B. Niestety nie moge powiedziec ze jestem zadowolona z przebiegu sytuacji. Pani B. nie zrobila nic aby mi pomoc, nie dala nawet skierowania na dalsze leczenie, rehabilitacje... Zwyczajnie pozbyla sie mnie ze szpitala. Pewnie prywatnie to wygladaloby inaczej ale co jezeli nie kazdego stac na to aby wylozyc kase? Rozumiem, ze zdany bedzie wylacznie na siebie. O dalsze leczenie i skierowanie do krakowskiego szpiatala musialam isc do innego lekarza i powiem szczerze, ze byl duzo bardziej zainteresowany niz Pani B.

Pani Doktor polecam z pełnym przekonaniem.Jest profesjonalna, rzeczowa i miLa w obejściu.