dr n. med. Anna Nowicka-Ciełuszecka

Choroby zakaźne

Serdeczna, miła, kompetentna lekarka. Indywidualne podejscie do pacjenta. Zdecydowanie POLECAM! Marek Z.

W mojej opinii Anna Nowicka Ciełuszecka jest wspaniałym, lekarzem, jest wzorem nie tylko fachowości, ale też ciepłej , pełnej empatii postawy wobec pacjenta.Gdyby wszyscy lekarze reprezentowali taki poziom , nasza służba zdrowia wygladałaby inaczej.

wspaniała, kompetentna i bardzo uprzejma Pani doktor. Polecam innym pacjentom.

wspaniała, kompetentna i bardzo uprzejma Pani doktor. Polecam innym pacjentom.

jestem bardzo zadowolona z możliwości korzystania z porad Pani Anny Nowickiej, jest miła, kontaktowa , cierpliwa.

Fantastyczny lekarz, z powołaniem,aby więcej takich ludzi na tym świecie jak Pani doktor! Niezwykle empatyczny człowiek. Dziękuję Jej z całego serca!

Dziękuję Jej z całego serca!

Doktor Anna Nowicka to WSPANIAŁY lekarz i człowiek .Miałam okazję być przez Nią leczona . Fachowość , kompetencja i przede wszystkim normalne , ludzkie podejście do pacjenta - to cechuje Doktor Nowicką.Nie zamierzam polemizować z Panią lub Panem , który wystawił negatywną opinię . Myślę jednak , że osoba która tak chętnie pisze o kodeksie etyki lekarskiej powinna przemyśleć własne postępowanie i zastanowić się co jej własny kodeks etyki mówi o takim zachowaniu .

Z Panią doktor miałam okazję spotkać się w związku z chorobą mojej mamy. Mogłyśmy liczyć nie tylko na fachową pomoc ale także życzliwość i zrozumienie. Mama jest osobą stroniącą od szpitali i lekarzy, nie lubi się badać. Podejście Pani doktor, wczucie się w sytuację pacjenta, pomoc i zaangażowanie z jakim się spotkałyśmy zasługuje na najwyższe uznanie. Nie rozumiem takich negatywnych opinii o kimś kto na to nie zasługuje.

Od kilku lat jestem pacjentką poradni chorób zakażnych w Hajnówce i nie mogę się zgodzić z negatywną oceną Pani dr.n.med.Anny Nowickiej-Ciełuszeckiej.Pani Doktor jest osobą taktowną i miłą.Szczerze oddaną pacjentom.Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu boreliozy.Polecam Ją wszystkim pacjentom,którzy mają problemy w dziedzinie chorób zakażnych. Pozdrawiam W J

Pozdrawiam
W J

To co przeczytałam o Pani dr Annie Nowickiej- Ciełuszeckiej, to stek bzdur!!!!Jeśli ktoś chce zostać lekarzem to powinien właśnie z tej Pani brać przykład. Jest to lekarz z prawdziwym powołaniem, wiedzą i dobrym sercem.Rzadko spotyka się takich wspaniałych ludzi.Jest to osoba kompetętna,kulturalna i godna zaufania. Z całą odpowiedzialnością polecam Panią dr Annę Nowicką- Ciełuszecką

Lekarz, który nie przestrzega zasad etyki lekarskiej, hańbiący dobre imię lekarzy. Podczas wizyty lekarskiej dotyczącej choroby, której towarzyszyły silne bóle stawów pacjenta, a dodatni wynik na boreliozę (badanie ELISA) potwierdzał jej obecność, lekarz stwierdza: "na boreliozę się nie umiera" i zbywa pacjenta. Chory, który wymagał opieki lekarskiej i skierowania do szpitala ze względu na silne bóle stawów uniemożliwiające poruszanie się otrzymał diagnozę, która brzmiała: proszę smarować stawy żelem przeciw bólom mięśniowo - szkieletowym oraz dostał skierowanie na kolejne badanie na obecność boreliozy (tym razem WESTERN BLOT), na które pacjent miał czekać miesiąc mimo dodatniego wyniku poprzedniej metody.
Chory ostatecznie trafił do szpitala chorób zakaźnych w Białymstoku po diagnozie innego lekarza chorób zakaźnych.
Punkty kodeksu etyki lekarskiej, które w moim mniemaniu są obce Annie Nowickiej - Ciełuszeckiej:
1. Lekarz powinien życzliwie i kulturalnie traktować pacjentów, szanując ich godność osobistą, prawo do intymności i prywatności.
2. Najwyższym nakazem etycznym lekarza jest dobro chorego - salus aegroti suprema lex esto. Mechanizmy rynkowe, naciski społeczne i wymagania administracyjne nie zwalniają lekarza z przestrzegania tej zasady.
3. Lekarz powinien zawsze wypełniać swoje obowiązki z poszanowaniem człowieka bez względu na wiek, płeć, rasę, wyposażenie genetyczne, narodowość, wyznanie, przynależność społeczną, sytuację materialną, poglądy polityczne lub inne uwarunkowania.
Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!