lekarz Barbara Litwin

Neurolog

Pani doktor jest bardzo sympatyczną, miłą osobą. Wszystko dokładnie tłumaczy, uspokaja, człowiek wychodzi z uśmiechem na twarzy. Zleca potrzebne badania, aby znaleźć przyczynę dolegliwości. Polecam z całym sercem, rzadko się spotyka tak serdecznego lekarza.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze leczenia ,każdy zgłoszony problem pani doktor szczegółowo wyjaśni i diagnozuje,a sposób podejścia do pacjenta wzorowy. Życzę pani 100 lat w zdrowiu, taki lekarz jest na wagę złota.

lekarz godny zaufania,polecam innym.wybitny specjalista.....200lat dla Pani Doktor,pozdrówka

Naprowadziła nas na trop miażdzycy naczyń i trafiła w 10, dzięki temu mamę diagnozujemy dalej, dziękuję Pani Doktor.

Pani Doktor-rewelacyjny czlowiek,godny zaufania,do problemu podchodzi jak prawdziwy lekarz-polecam-super fachowiec.zycze PANI DOKTOR dwiescie lat zycia,bo cudowny z Nijej czlowiek:)

Wciąż poszukujesz "Neurolog Toruń"?

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, Akademicka Przychodnia Lekarska w Toruniu,
ulica Gagarina 39