Bogumiła Janowska-Bilska

Logopeda

Wspaniały człowiek-pedagog, ciepła i kompetentna osoba znająca się na swojej pracy. Z czystym sumieniem polecam.

Krótko i na temat: dzieki niej zrozumialam, że nie ma złych dzieci, tylko zli rodzice. Uratowala moja rodzine, bo przy okazji nauki mowienia znalazla przyczyny i sposoby na moje - jak myslalam, niegrzeczne - dziecko. Jestem jej bardzo wdzieczna

Wspaniała specjalistka, z wieloletnim doświadczeniem, otwartym umysłem i mnóstwem cierpliwości, nie tylko dla dzieci ale także dla rodziców. Potrafi skutecznie zmotywować nawet najbardziej opornych na współprace. Posiada ogromną wiedze, i z tego co zdążyłam zauważyć podczas trwania naszej współpracy, wciąż ją poszerza jakimiś nowinkami medycznymi, widać że lubi być na bieżąco. Polecam gorąco.

Pani Bogumiła jest profesjonalistką w każdym calu. Widać że bardzo kocha swoją pracę, do której podchodzi z ogromnym zaangażowaniem. Nawet najbardziej krnąbrne dzieci potrafi poskromić swoją cierpliwością i zdecydowaniem. Rodzice także mogą liczyć na Jej wsparcie w tej "walce". Polecam każdemu kto pragnie dla swojego dziecka kompleksowej terapii i ceni sobie współprace z kompetentnym specjalistą.

Nasza współpraca z panią Bogusią trwa już rok, czas ten zaowocował wspaniałymi postępami, z dziecka które nic nie mówiło nasz syn zmienił się w gadułę jakich mało, buzia mu się nie zamyka, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to że wie co i o czym mówi. Pani Bogusia jest ciepłą, otwartą i serdeczną osobą, lecz kiedy zaistnieje taka potrzeba potrafi być bardzo skuteczna w motywowaniu dzieci i rodziców do pracy, przy Niej nie można spocząć na laurach. Polecam z czystym sumieniem.

Wciąż poszukujesz "Logopeda Kutno"?

Wilcza2/60

Szymanowskiego 10a m.20