lekarz Bogumiła Kruszewska

Dermatolog

1,7

byłem 3 razy u Pani Doktor, 2 razy przepisane błędne leki - pierwszy raz zerkneła na zmianę może 2 sek. po 3 tygodniach dostałem skierowanie gdzie indzie - Pani nie wie co to jest. Nie polecam.

Niestety Pani Doktor wcale nie pomogła w moim przypadku. Podobnie jak poprzedni komentarz, diagnoza zza biurka, nie sprawdzając dokładnie. Nie dowiedziałem się właściwie nic, dostałem lek, który wcale nie pomógł. Uprzejmość u lekarza nie jest najważniejszą rzeczą - ważne są konkrety - tu ich brak. Nie polecam niestety, szkoda czasu

Byłem pierwszy raz u tej Pani Doktor. Rozpoznanie zmiany skórnej było negatywne, Maść którą zastosowała nie pomogło. Oglądanie zmiany skórnej było z odległości 1,5m.Zawsze uważałem że zarażenie się w dermatologii w rozpoznaniu jest mało prawdopodobne bo to nie są wyziewy bakteriobójcze na odległość więc zbliżenie się do zmian skórnych na bliższą odległość nic nie grozi. Więc Pani Doktor co tam siedzi to określa stan chorobowy na strzelanie a może pomoże. Diagnostyka chorobowa była taka że to "świerzb" a to nie prawda. Muszę szukać innego lekarza. Dwie Panie doktorki co przyjmują tam w gabinecie to są tam po to aby, siedzieć.