Elżbieta Jóźwiak-Rucka

Neurolog

2,7

Polecam i jeszcze raz polecam jako jedyna z calego tego Gostynina postawiła mi poprawna diagnoze i lecze sie u niej juz 10 lat jestem mega zadowolona .. Jako jedyna wydaje mi sie kompetentna i jako jedyna nie trzyma 10-15 min tylko potrafi po pol godziny trzymac i badac wszystko i kieruje czesto na badania wszystko sprawdza. POLECAM !!!!

Lekarz niekompetentna.Podważa wszystkie opinie lekarzy .Pozbawiła mnie renty,uważa że jestem zdolny do pracy jako spawacz bo taką pracę wykonywałem,nie mogę się schylać po dwóch operacjach trzy nerwy uszkodzone ,non stop na tabletkach przeciwbólowych,noga prawa od kręgosłupa do końca nogi drętwa.Na pewno się odwołam od decyzji ZUS.Nie polecam tej pani doktor może wizyty prywatne za pieniądze,może komuś pomoże.Nie polecam

Nie polecam, Na podstawie 15-minutowej wizyty podważa leczenie przez innych lekarzy m.in.lekarza rehabilitacji, lekarza hematologa, lekarza ogólnego, chirurga oraz wyniki badań, które potwierdzają chorobę.