dr n. med. Elżbieta Stefaniak

Okulista

3,5
3,5

jestem raczej na nie. Korzystanie przez 20 lat z wizyt u pani doktor kieruje mnie raczej dzisiaj na NIE

Opiszę scenkę z 15-minutowej wizyty obrazującą podejście p.doktor do problemu pacjenta: na pytanie o szczegóły dotyczące zezowania u kilkuletniej córeczki (brak poprawy mimo zaleconej rok wcześniej przez p.doktor korekty silnymi szkłami dużej wady wzroku)- usłyszałam: proszę w tym temacie poczytać fachowe artykuły w Internecie, jeśli zrozumiała będzie dla Pani ich terminologia.."(!!!) Ponadto usłyszałam, że mam zapomnieć o poprawie wzroku u córki i pogodzić się z faktem,że silna wada będzie jej towarzyszyć do końca życia, a jeśli nastąpi poprawa to przyjąć ją jako miłe zaskoczenie..(!) Dodam, że córka nosi okulary od 2 roku życia , obecnie ma 4 lata i każdy kolejny rok do osiągnięcia wieku szkolnego jest na wagę złota jeśli chodzi o korektę i stymulowanie oka do poprawy widzenia..
Nie chcę tu absolutnie podważać wiedzy i kompetencji p.doktor, ale po takim potraktowaniu wiem jedno, szczerze NIE POLECAM

Pani dr sprawia wrażenie dobrotliwej cioci :). Na pierwszej wizycie trochę traktowała mnie z góry, ale przy następnej wizycie już nie odniosłam takiego wrażenia. Równolegle byłam z córką w przychodni dysponującej nowoczesnymi aparatmi -> pomiary wady były takie same. Ma dobrą opinię wsród bydgoskich optyków.

Pani Doktor wykonała trudne operacje oczu trzem osobom z mojej rodziny, w tym skomplikowaną operację u mojej 76-letniej mamy, której żaden miejscowy lekarz nie chciał się podjąć. Nie rozczula się, ale mam do niej całkowite zaufanie.

Wciąż poszukujesz "Okulista "?

OKOAKCENT Specjalistyczna praktyka chorób oczu Dr n. med. Marek Hanarz
ul. Kalwaryjska 63
Kraków

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław
Wrocław

Agnieszka Nicpoń