Elżbieta Zagrzejewska

Pani doktor po zbadaniu dziecka nie wiedziała jaką ma wadę nie wysłała na dokładniejsze badania skutkiem czego dziecko straciło wzrok w jednym oku a prywatnie leczyła przez parę lat

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w gabinecie Pani doktor. Przede wszystkim byłam mile zaskoczona długością i dokładnością badania. Skutkiem tej wizyty są świetnie dobrane okulary. Polecam.

Spóżnia się na wizyte , przyjmując mnie rozmawiała przez komórke, zupełny brak wychowania, przebadała nie powiedziała słowa czy ok ze wzrokiem czy nie. Trzeba było sie pytać. Odradzam wizytę

Odradzam wizytę u tego lekarza.Spóżnia sie do pracy po półtorej godziny,potem wpada i przyjmuje na raz po dwóch trzech pacjentów.Zero informacji na temat schorzenia,na to już poprostu nie starcza czasu.

Błędnie zdiagnozowana wada wzroku u dziecka, brak specjalistycznego sprzętu, nieterminowość.

Swietny specjalista, a w dodatku z bardzo zyczliwym podejsciem do pacjenta. Ja i moj tata dobieramy u Pani doktor okulary juz od wielu lat. Polecam.

Podejście właściwe i opieka "matczyna" nad pacjentem.Doradzenie właściwe też oprawek.Polecam!!

Kompetentna,miła,potrafi właściwie podejść do pacjenta,doradzić co trzeba.Cała otoczka wizyty bardzo dobra.Polecam!