dr n. med. Ewa Herba

Okulista

Dr Herba to wspaniały okulista, przez wiele lat chodzilam do innej okulistki, zmieniłam na dr Herbę i jestem bardzo zadowolona. Dr dokładnie bada, wszystko tłumaczy i ma uprzejmie podejście do pacjenta. W pełni ufam w jej kompetencje, zna nowe metody leczenia. Polecam szczerze i oby więcej takich lekarzy.

Fantastyczny lekarz, dawno nie spotkałam się z takim profesjonalizmem i wspaniałym podejściem do pacjenta. Polecam każdemu.

pod opieką pani doktor moja córka jest od około 15 lat i jestem bardzo zadowolona POLECAM

Bardzo dobry lekarz,kompetentny ,znający się okulistyce i nowoczesnych metodach diagnostyki i leczenia.Wiedza poparta doświadczeniem .Polecam

Nie polecam wizyt u Pani Ewy !!! Pani Doktor jeśli ja nie wiem co to za schorzenie to nie stawiam błędnych diagnoz nie eksperymentuje i nie pobieram za to opłat!!!! Całe szczęście dziecko ma zdrowe oczy i zdiagnozowana przez panią ZAĆMA nie potwierdziła się!!! Nie ma sensu udawać że wie się wszystko !!!!

Wciąż poszukujesz "Okulista Będzin"?

Bytomskie Centrum Medyczne Jedynka
ulica Piłsudskiego 67