lekarz Ewa Karwatowicz

Neurolog

Polecam serdecznie Panią doktor. Bardzo kompetentna. Kompleksowo zajmuje się pacjentem. Zawsze ma czas dla pacjenta.

super człowiek, super lekarz, bardzo kompetentna, życzliwa i opiekuńcza, zainteresowana rozwiązaniem problemów zdrowotnych i zbadaniem dokładnym przyczyn problemów

Byłam u Pani doktor pierwszy raz,poszłam ze schorzeniami juz wczesniej zdiagozowanymi przez neurochirurga zreszta niejednego, poniewaz nie godze sie narazie na operacje, moim dalszym leczeniem musi sie zajac neurolog. Miałam ze sobą badanie rezonansu magnetycznego. Pani doktor powiedziala,ze wg niej jestem zdrowa .Pani doktor bardzo niemiła podwazajaca opinie kolegów lekarzy, arogancka,na moje narzekania na bóle glowy kiedy wyznałam co zażywam ijakie leki, powiedziała ,że sie swiadomie sama truje, wiec odpowiedziałam ze prosze o inne leki, na co pani doktor z pretensja....narkotyk mam dac! nigdy jeszcze prez okres swoich 64 lat nie zostałam tak potraktowana. Zdecydowanie nie polecam spotkan z ta panią, wyszłam zdenerwowana, nie uzyskałam nalezytej pomocy jedynie skierowania na badania. Juz wiecej do nie nie pojde napewno. Omijajcie ją wielkim łukiem!!