dr Grzegorz Stachowicz

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Mam inną opinię na temat Pana Doktora niż moje poprzedniczki. Wybrałam się na wizytę do Doktora po przeczytaniu tych pozytywnych opinii mając nadzieję, że znajdę tego dobrego ginekologa.Ku mojemu zaskoczeniu po przekroczeniu po raz pierwszy gabinetu Pan Doktor od razu zaczął do mnie mówić na "ty" tak jakbym sobie tego życzyła-niestety nie poczułam się komfortowo, trochę szacunku do ludzi Panie Doktorze, nie każdy sobie tego życzy!Potem zlecił wykonanie usg i przyjście do niego z wynikami, co znowu przedłużało się w czasie: 1 wizyta zlecenie USG, 2 wizyta za miesiąc zrobienie USG, 3 wizyta za kolejny miesiąc przyjście do Pana Doktora z wynikiem. Za każdym razem, gdy byłam u Pana Doktora na wizycie (na NFZ) odnosiłam dziwne wrażenie (słowa między wierszami), że Pan Doktor chętnie zobaczył by mnie w swoim prywatnym gabinecie, ale przecież 'nie będę wydawać pieniędzy'.Pół roku chodzenia, do tej pory brak diagnozy, zbywanie i ignorowanie pacjentki-tak właśnie spostrzegam Pana Doktora. stanowczo nie polecam!

Byłam pierwszy raz u Pana doktora tylko po recepte na antykoncepty, a pan doktor od razu proszę się rozebrać bo skoro pani przyszła to się zbadamy od razu :) No i wykrył małe torbiele czego wcześniej inny lekarz nie widział. Jestem baaardzo zadowolona z wizyty:) Od dziś to mój lekarz! POLECAM !

Bardzo fajny lekarz, uprzejmy poświęca dużo czasu na każdy problem, nie wywyższa się jak inni lekarze którzy nie mają podejścia do pacjenta, ma poczucie humoru i oto chodzi!:)

Doktor Stachowicz to 100% profesjonalizmu. Przy tym jeszcze bardzo komunikatywny i sympatyczny. Prowadził moją ciążę, wykonał badania prenatalne oraz inne potrzebne w ciąży. Moja ciąża była zagrożona, ale przy nim czułam się bezpieczna i urodziłam zdrową córeczkę. Gorąco polecam.

Byłam u niego na badaniu prenatalnym i jestem zadowolona :)

Byłam u niego na badaniu prenatalnym i jestem zadowolona :)

Wciąż poszukujesz "USG ginekologiczne Łazy"?

Adam Ziembiński

Dąbrowa Górnicza

Agnieszka Potępa

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
42-500 Będzin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza