lekarz Halina Stiżak-Sołtyk

2,4
2,4
2,5
2,2

Bardzo miła , kompetentna i życzliwa. Pani doktor wszystko dokładnie wyjaśniła , skierowała na dalsze leczenie i nie zostawiła moje osoby bez odpowiedzi . Była to wizyta w ramach kasy chorych a naprawdę zostałam przyjęta bardzo profesjonalnie . Byłam u wielu lekarzy i nie każdy z nich był tak dokładny i poświecił tak dużo czasu mojej osobie , polecam .

Brak słów po wyjściu z wizyty. Jak tylko Pani "Doktor" usłyszała, że jestem osobą niezaszczepioną, całkowicie zmieniła do mnie podejście. Nie sluchała jaki mam problem, od niechcenia wykonała podstawowe badania odruchów, po czym zamiast słuchać co sie dzieje, usłyszałam, że przez takich jak ja, "młodych i glupich ona bedzie do końca życia musiała chodzić w maseczce". Zaczęła prawić swoje morale, coraz bardziej się nakręcając. Na wychodne, dała mi skierowanie na tomograf i powiedziała, że mam sobie iść do innego lekarza na odczytanie wyników bo ona mnie już nie przymie... żenada.... to tylko o niej świadczy, jak leczy pod przysięgą Hipohratesa...

Bardzo nieprzyjemna, lekceważy odczucia i informacje pacjenta. Wysmiewa sytuacje i chorobę pacjenta. Ciągle przepisuje leki które wywołują skutki uboczne zawarte w ulotce mimo że pacjent zgłasza ze one występują u niego . Mówi "tak musi być ". Nie polecam a wręcz ostrzegam uciekać.

Bardzo dobry lekarz, z dużym doświadczeniem. Zna swój fach od podszewki. Pani doktor jest rzeczowa, konkretna, skoncentrowana na pacjencie i jego leczeniu.

jest rzeczowa, konkretna, skoncentrowana na pacjencie i jego leczeniu.

Nie patrzy na dobro pacjenta lecz na to aby ZUS był z niej zadowolony. Zostałam cudownie uzdrowiona przez tą Panią po wypadku zakończonym złamaniem kręgosłupa i musiałam wrócić do pracy gdzie od razu mnie zwolniono bo byłam w takim stanie nieprzydatna. Pani doktor wiedziała iż tak się stanie ale liczą się statystyki.

Nie patrzy na dobro pacjenta lecz na to aby ZUS był z niej zadowolony.

Beznadziejna nieuprzejma wyśmiewna. Nie uznaje opinii specjalistów. To pseudo lekarz a nie neurolog. Dyskryminuje pacjenta . Nie polecam absolutnie tego pseudoneurologa.

Bardzo miła pani doktor. Badanie neurologiczne w porządku, długie i dokładne. Na każde pytanie długa, wyczerpująca i cierpliwa odpowiedź.

Bardzo miła pani doktor. Badanie neurologiczne w porządku, długie i dokładne.
Na każde pytanie długa, wyczerpująca i cierpliwa odpowiedź.

Bez problemu wypisana recepta i skierowanie na zabiegi. Cierpliwe wysłuchanie pytań i wyczerpująca odpowiedź. Ja oceniam pozytywnie.

Ja oceniam pozytywnie.

nieuprzejma , wyśmiewna , podważająca opinie lekarzy wyższej specjalności.

nieuprzejma , wyśmiewna , podważająca opinie lekarzy wyższej specjalności.

ona wszystkich ulecza,może system uleczy.

ona wszystkich ulecza,może system uleczy.