Ignacy Kodym

Chirurg stomatolog

Poznałem tego lekarza z racji relacji zawodowych. Pierwsze wrażenie i spostrzeżenia skłoniły mnie, żeby zostać jego pacjentem. Moje obserwacje znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Kompetencja, staranność, inwestowanie w nowe narzędzia i metody, kompleksowe podejście do problemu. Oczywiście wszystkie te pozytywy mają odzwierciedlenie w cenach usług. Wcześniej żaden dentysta tak starannie nie przeprowadzał leczenia kanałowego. Dla niektórych zniechęcające może okazać się zdecydowanie ruchów stomatologa, ale taka specyfika tego konkretnego gabinetu. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Konin"?

KEN-DENT Gabinet Stomatologiczny Konin
Aleje 1 Maja 1/1