lekarz Iwona Gawda

Neurolog

Przemiła , przesympatyczna , służąca pomocą w każdej sytuacji.Polecam .Szkoda że tak mało lekarzy z prawdziwego zdarzenia.Pani Gawda najlepsza lekarka jaką znam.

Najlepsza lekarka jaką mam.Podchodzi do pacjenta z dużym zaangażowaniem.Wszystko wytłumaczy , wysłucha i doradzi.Poświęca tyle czasu i pacjent potrzebuje - do tego miła i uprzejma.POLECAM Panią Iwonę Gawdę - lekarz z prawdziwego zdarzenie.Jako człowiek cudowny

Jest niesamowicie uprzejma, grzeczna. Każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile potrzeba nie próbując się go pozbyć, do problemów podchodzi profesjonalnie i kompleksowo wytłumaczy nawet po raz kolejny jakie są rokowania i jak sobie radzić w przypadku tego schorzenia. Wiem że na pewno nie zamieniłabym na żadnego innego lekarza!

na Pania doktor trafiłam przypadkowo, poleciła mi ją Pani w rejestracji . Byłam całkowicie pozytywnie zaskoczona (po doświadczeniach z poprzendim lekarzem). Jest niesamowicie uprzejma, grzeczna nawet w sytuacjach stresowych (w przypadku nieuprzejmych pacjentów, bądź próbujących wcisnąć się bezczelnie w kolejkę). Na każdego pacjenta poświęca tyle czasu ile potrzeba nie próbując się go pozbyć, do problemów podchodzi profesjonalnie i kompleksowo wytłumaczy nawet po raz enty chorobę. Wiem że na pewno nie zamieniłabym na żadnego innego lekarza!

uprzejy, kompetenty, rzyczliwy fachowiec. Bardzo komunikatywny

uprzejy, kompetenty, rzyczliwy fachowiec. Bardzo komunikatywny

Wciąż poszukujesz "Neurolog Opole"?

Słowackiego 5 lok. 2c
49-200 Grodków
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDYK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Opolska 30B
49-100 Niemodlin
ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole
Spółka Partnerska Lekarzy Przychodnia "ZDROWIE" - Anna Graczyk-Duda, Ewa Raczyńska, Andrzej Walorski, Roman Wróbel
ulica Szpitalna 13
49-200 Grodków