lekarz Izabela Rybakowska

Okulista

jak najwięcej takich lekarzy.nie ważne czy idziesz do pani doktor za kasę czy też na kasę to nie ma różnicy (wiem bo korzystałam z obu form)jest lekarzem jak to ja nazywam naprawdę z powołania i to z prawdziwego powołania-szkoda,że takich lekarzy jest tak mało.podejście do małych pacjentów to nie jeden pediatra może jej pozazdrość.bardzo szkoda tylko,że tak trudno dostać się na wizytę

Pani doktor, to przemiła i ciepła osoba.Bardzo dobry lekarz godny polecenia.

Pani doktor, to przemiła i ciepła osoba.Bardzo dobry lekarz godny polecenia.

Przed laty leczyłam się u p. doktor. Przemiła, empatyczmna, wspaniała, dobra i piękna kobieta. Wspaniały lekarz. Pamiętam ten uśmiech i piękne oczy do dziś. A teraz tak trudno się do p. doktor zapisać na NFZ ... a szkoda. Nie było dla Pani doktor problemu nie do rozwiązania... soczewki dostawałam w trzy dni, kiedy to jeszcze nie było takie proste i pani doktor potrafiła płatność podzeilić na raty. Kto tak jeszcze robi??? Więcej takich lekarzy... Pozdrawiam Panią!

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji p.doktor postawia trafna diagnoze ,ma bardzo dobre podejscie do małych dzieci .polecam chociasz nie łatwo sie zarejestrować nawet na prywatna wizyte .

Poszedłem ze stalowym wiórem w oku. Pełny profesjonalizm. Zabieg wykonała bardzo szybko i fachowo. Zdecydowanie najlepszy okulista w Śremie

Wciąż poszukujesz "Okulista Śrem"?

Pl. 20 Października 5
63-100 Śrem